Zmiany w zasadach przemieszczania się po terminalu Lotniska Chopina

Lotnisko Chopina nocą - samolot (fot. lotnisko-chopina.pl)

W celu zwiększenia separacji i bezpieczeństwa pracowników oraz podróżnych zarządzający warszawskim lotniskiem poinformowali, że od dziś od godziny 15.00 ulegają zmianie zasady przemieszczania się po terminalu na Lotnisku Chopina.

W terminalu mogą przebywać wyłącznie pracownicy z przepustką oraz pasażerowie z ważnym biletem.

Informacje dla pasażerów przylatujących w ramach operacji #LOTdoDomu.

Wszyscy pasażerowie wychodzą przez strefę AB Terminalu. Wyjście możliwe jest wyłącznie przez poziom odlotów. Dostęp do postoju taxi rekomendowanych przez lotnisko i przystanku autobusowego na poziomie przylotów jest możliwy poprzez zewnętrzne windy i schody.

Rodziny oczekujące na pasażerów przylatujących nie mogą wejść do budynku. Z uwagi na aktualną sytuację prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu oraz o to, aby zredukować do absolutnego minimum liczbę osób oczekujących.

Informacje dla pasażerów odlatujących:

Wstęp na teren terminalu na poziomie odlotów odbywa się wyłącznie przez w strefie E, tylko dla pasażerów z ważnym biletem lub dla osób, które chcą kupić bilet w kasach PLL LOT.

Informacje dla pracowników lotniska.

Zarówno wejście, jak i wyjście z budynku terminalu dla pracowników dostępne jest wyłącznie w strefie C na poziomie odlotów.

Wszystkie powyższe rozwiązania są wprowadzone z uwagi na nasze wspólne bezpieczeństwo. Liczymy na Państwa wyrozumiałość – mówią zarządzający warszawskim lotniskiem.

Źródło: Lotnisko Chopina
comments powered by Disqus