PAŻP - znajdź nas i pracę na Targach Pracy

PAŻP - znajdź nas i pracę na Targach Pracy

"Dni Kariery" to jedne z największych targów praktyk, pracy i staży organizowane przez studentów dla studentów. Zapraszamy odwiedzających Targi Pracy do krótkiej wizyty na stoisku Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Sprawdźcie co mamy dla Was.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej jest jedyną w Polsce firmą, zatrudniającą kontrolerów ruchu lotniczego, grupę zawodową dbającą o bezpieczeństwo w polskiej przestrzeni powietrznej. Kadra PAŻP przechodzi specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą. Zapewniają one spełnienie wszystkich wymogów i standardów EUROCONTROL (Europejska Organizacja ds. Bezpieczeństwa Żeglugi Powietrznej), co poświadczone jest międzynarodową licencją wydawaną przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Wykonując prestiżowy zawód kontrolera ruchu lotniczego masz pewność, że jesteś w gronie światowej elity lotnictwa.

Pokażemy Wam i opowiemy, kim jest Kontroler Ruchu Lotniczego, na czym polega ten zawód. Dla zainteresowanych mamy do rozwiązania testy predyspozycyjne oraz ciekawe nagrody. Możecie nas znaleźć dzięki naszemu multimedialnemu stoisku.
 
Czekamy na Was:
- 11 marca w Krakowie na Dniach Kariery (Hala Widowiskowo-sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego, ul. Rakowicka 27)
- 16 marca w Warszawie na Inżynierskich Targach Pracy (Politechnika Warszawska)
- 18 marca w Toruniu na Dniach Kariery (Aula Uniwersytet M. Kopernika, ul. Gagarina 11)
- 25 marca w Warszawie na Dniach Kariery (Pałac Kultury i Nauki)
- 26 marca w Krakowie na Inżynierskich Targach Pracy AGH (Hala Towarzystwa Sportowego Wisła, ul. Reymonta 22)
 
Zapraszamy !

Źródło: kontrola-ruchu-lotniczego
comments powered by Disqus