Sympozjum "Prawo lotnicze i kosmiczne: wyzwania i zagrożenia"

Sympozjum "Prawo lotnicze i kosmiczne: wyzwania i zagrożenia"

Koło Naukowe Prawa Lotniczego i Kosmicznego "Kosmolot" zaprasza do udziału w sympozjum pt. "Prawo lotnicze i kosmiczne: wyzwania i zagrożenia", które odbędzie się 17 stycznia 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 11b, w Katowicach.

Celem sympozjum jest wspólna dyskusja na tematy związane z obecnymi regulacjami w zakresie lotnictwa cywilnego, dotyczącymi zarówno sfery prawnej jak technicznej.

Mamy nadzieję, że wspólnie z nami stworzycie to wydarzenie i przybędziecie licznie pochylić się nad wybranymi przez was zagadnieniami, dlatego też gorąco zachęcamy was zarówno do uczestnictwa biernego jak i aktywnego i nadsyłania swoich abstraktów – mówią organizatorzy.

Sympozjum podzielone będzie na dwa panele: panel doktorancki, panel studencki, a w międzyczasie oczywiście dyskusje!

Zainteresowane osoby proszone są o wysyłanie swoich zgłoszeń razem z abstraktami do dnia 23 grudnia 2018 r. na adres zgloszeniakolonaukowe@gmail.com

Abstrakt powinien zawierać od 150 do 300 wyrazów. Informacja, co do akceptacji abstraktu zostanie podana najpóźniej do 6 stycznia 2019 roku.

Udział zarówno czynny, jak i bierny nie wymaga opłaty rejestracyjnej! Uczestnicy czynni i bierni otrzymają certyfikaty, potwierdzające udział w wydarzeniu.
Osoby zainteresowane uczestnictwem biernym proszone są o kontakt przez fanpage koła w celu uzyskania certyfikatów. Osoby, które zgłoszą swoje uczestnictwo bierne do 10 stycznia otrzymają certyfikat w dniu sympozjum.

Organizatorem sympozjum jest Koło naukowe Prawa Lotniczego i Kosmicznego "Kosmolot" Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Koło Naukowe Prawa Lotniczego i Kosmicznego "Kosmolot"
comments powered by Disqus