Wygraj lot szybowcem - Konkurs na logo KNL team

Konkurs na logo KNL Team (fot. KNL)

Dzięki organizowanym przez Koło Naukowe Lotników Politechniki Warszawskiej szkoleniom szybowcowym, liczba pilotów w kole znacznie wzrosła. W związku z tym KNL postanowiło stworzyć sekcję zajmującą się rozwojem sportowym swoich członków – KNL team.

Celem drużyny będzie doskonalenie posiadanych umiejętności oraz reprezentowanie Politechniki na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach szybowcowych. Już teraz jednym z pierwszych działań sekcji będzie organizacja wykładów z taktyki przelotowej czy meteorologii, a od początku sezonu KNL ruszy z intensywnym treningiem praktycznym.

Jak wiadomo, każda drużyna ma swoje znaki rozpoznawcze – i tutaj pojawia się zadanie dla Was! Ogłaszony został konkurs na logo KNL teamu – możecie puścić wodze fantazji i stworzyć symbol tej reprezentacji. Na zwycięzcę czeka nagroda – LOT SZYBOWCEM!

Logo zagości na koszulkach zawodników w postaci haftu oraz znajdzie się na każdym pilotowanym przez nich szybowcu, wobec czego oprócz walorów estetycznych wysoko punktowana będzie prostota i czytelność znaku.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?
Po pierwsze – polubić fanpage KNLu i udostępnić wydarzenie.
Po drugie – zaprojektować logo i wysłać je na adres zarzad.knl@gmail.com.

Na prośbę uczestników Konkursu termin składania projektów został przedłużony do 24.01.2016 r.

KNL liczy na Was i zaprasza do udziału w konkursie!

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: KNL
comments powered by Disqus