"Certyfikacja szybowców ultralekkich" – Seminarium

"Certyfikacja szybowców ultralekkich" – Seminarium (fot. KNL)

Koło Naukowe Lotników Politechniki Warszawskiej wraz z Urzędem Lotnictwa Cywilnego serdecznie zaprasza na seminarium pt. "Certyfikacja szybowców ultralekkich, problemy i ich rozwiązywanie".

Spotkanie odbędzie się w środę, 2 czerwca 2016 r. o godz. 18:15 w Instytucie Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej, sala 6, ul. Nowowiejska 24.

Seminarium poprowadzi przedstawicielka ULC – mgr inż. Katarzyna Filipczak, która opowie uczestnikom o przepisach, dokumentacji i innych rzeczach związanych z tą tematyką.

Wykład pomocny będzie również w realizacji projektu szybowca ultralekkiego KNL-„Kos", nad którym od tego roku pracuje Koło Naukowe Lotników.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.


Historia Koła Naukowego Lotników jako organizacji studenckiej zajmującej się lotnictwem sięga lat dwudziestych ubiegłego wieku. KLN działa przy Instytucie Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej.

Celem Koła jest umożliwienie jej członkom rozwijanie zainteresowań w dziedzinie: lotnictwa sportowego, pogłębiania kwalifikacji technicznych oraz pilotażowych, organizowanie obozów treningowych, udział w zawodach sportowych, organizowanie wycieczek i seminariów naukowych, prowadzenie badań naukowych w dziedzinie lotnictwa oraz popularyzacja indywidualnych osiągnięć członków Koła w powyższym zakresie.

Źródło: KNL
comments powered by Disqus