Nowa odsłona strony Helikopter.pl

Helikopter.pl: Nowa odsłona strony

Helicopter.pl, lider przewozów śmigłowcowych w Polsce, uruchomił nową wersję swojej strony internetowej. Nowy layout uwzględnia nową strategię marketingową i komunikacji firmy, a przebudowa serwisu podyktowana jest szybkim rozwojem działalności Helicopter.pl.

Mamy nadzieję, że nowy wygląd oraz wzbudzające zainteresowanie treści zachęcą Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty a tym, którzy już należą do grona naszych klientów ułatwi współpracę. Strona będzie akutalizowana na bieżąco w miarę udziału w nowych ciekawych projektach lotniczych.

Zadbaliśmy o bogate wypełnienie galerii, aby pokazać nasze możliwości oraz luksusowo wyposażoną flotę śmigłowców. Strona została wzbogacona o nowe sekcje:

- Media – aktualności z życia Helicopter.pl, aktualne informacje prasowe, materiały do pobrania, kalendarze na 2013 rok

 - Partnerzy – wykaz partnerów z którymi Helicopter.pl wykonuje loty oraz aktywnie promuje indywidualny transport śmigłowcowy

- galeria zdjęć/wideo – nowa sekcja w której prezentowane będą zdjęcia oraz filmy wideo z eventów w których braliśmy udział prezentując flotę Helicopter.pl


W planach na najbliższą przyszłość Helicopter.pl stawia sobie dwa główne zadania: zwiększenie zasięgu działania i wykonywania operacji oraz promocja i informowanie o zaletach podróżowania śmigłowcami.Jednocześnie informujemy, iż Helicopter.pl jako jedyny przewoźnik lotniczy w Polsce posiada w swojej flocie śmigłowiec Eurocopter EC145. EC145 został dodany do floty Helicopter.pl pod koniec czerwca 2013r. po pozytywnej opinii i akceptacji Urzędu Lotnictwa Cywilnego. EC145 to dwusilnikowy śmigłowiec turbinowy, który może zabrać na pokład do 9-ciu pasażerów.

Zaprojektowany do lotów w każdych warunkach pogodowych. Cechuje go awangardowe wzornictwo, luksusowe i komfortowe wnętrze kabiny oraz najnowocześniejsza awionika. Przyjazny dla środowiska poprzez niski poziom hałasu, kumuluje w sobie najnowsze osiągnięcia działów badawczo-rozwojowych firmy EUROCOPTER.

EC145 jest niezawodny, skuteczny, cichy, komfortowy i bezpieczny zapewniając wszechstronność zastosowania w usługach dla biznesu.Zapraszamy do obejrzenia śmigłowca w galerii zdjęć : www.helicopter.pl

 

Artykuł sponsorowany

Źródło: Internet
comments powered by Disqus