Jeppesen zaprezentował nową aplikację do iPada

Jeppesen Mobile TC

Firma Jeppesen poinformowała, iż pod koniec lipca wprowadziła na rynek nową aplikację do iPad'a, która dostępna jest na Facebooku pod adresem www.facebook.com/JeppDirect.

Oprogramowanie posiada nazwę Jeppesen Mobile TC, gdzie ostatni człon pochodzi od wyrażenia „Terminal Charts” - diagramy lotnisk. Aplikacja pozwala użytkownikom wyszukiwać i przeglądać schematy portów lotniczych oraz współdziałać z nimi za pomocą dostępnych w iPadzie narzędzi.

Oprogramowanie jest bezpłatne dla osób posiadających subskrypcję do elektronicznej nawigacji JeppView. Spółka planuje wykorzystać informacje zwrotne od użytkowników Mobile TC jako wskazówek do przyszłego rozwoju innych mobilnych aplikacji, których jak zapowiedział przedstawiciel firmy, w najbliższym czasie należy się spodziewać.

Jeppesen ogłosił również, iż dokonał odsłony strony JeppDirect na portalu społecznościowym Facebook, co w zamierzeniach ma wspomóc sprzedaż produktów na JeppDirect.com. Jeppesen Mobile TC umożliwia dostęp do diagramów portów lotniczych na całym świecie.

Tłumaczenie z AvWeb

 

Źródło: Internet
comments powered by Disqus