Allegro: Model szybowca śp. Henryka Kucharskiego

Model Henryka Kucharskiego

Otrzymaliśmy sygnał, że na Allegro pojawiła się aukcja na której do wylicytowania się model szybowca F1B należący do nieżyjącego już mistrza Polski Henryka Kucharskiego. Model ma asygnaty wielokrotnego reprezentanta kraju.

Jak opisuje sprzedający model znalazł na polu po zawodach w Lesznie ktoś z jego rodziny, przed wielu laty. Przez długi czas był przechowywany na strychu, aż do teraz.

Być może ktoś z Was zna osobiście potomków Henryka Kucharskiego  i mógłby nawiązać z nimi kontakt, celem poinformowania o tej aukcji. Rodzina mogłaby być zainteresowana taką pamiątką po mistrzu.

Aukcja potrwa do jutra (19.01) do godziny 18:38. Ze sprzedającym można skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 603 200 293.  Sama aukcja jest dostępna pod tym adresem.Źródło i foto: Allegro

Źródło: Internet
comments powered by Disqus

Komentarze

No cóż - kultura a la polacca: "kuzyn - znalazca" nie skojarzył, że naklejki na modelach klas F1 są po to, aby go oddać właścicielowi, a "Kuzyn - sprzedawca" uznał, że prawo własności się przedawniło i nie było go stać na gest przekazania pamiątki rodzinie. Aukcja się zakończyła i z wylicytowanej kwoty wynika, że godność obu panów: znalazcy i sprzedającego łącznie jest warta 202zł 50gr. Gratulacje.