Przelot bezzałogowca atrakcją 5. Forum MINIB

Bezzałogowy statek latający Atrax (fot. J.Sabak/D24)

Tweet-relacja na żywo, przelot bezzałogowca – to atrakcje zbliżającego się 5. Europejskiego Forum Marketingu Instytucji Naukowych i Badawczych. Konferencja z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów odbędzie się 20-21 listopada w Instytucie Lotnictwa.

Po raz pierwszy Forum będzie „transmitowane na żywo” na Twitterze (hashtag: #minib) na profilu kwartalnika MINIB (www.twitter.com/EuropeanMINIB), a wszyscy uczestnicy oraz osoby zainteresowane konferencją będą mogli na bieżąco dodawać swoje komentarze. Będzie to okazja do podjęcia dyskusji i wymiany poglądów w dziedzinie marketingu instytucji naukowych i badawczych. Tweety organizatorów relacjonujące przebieg wydarzenia będą zamieszczane w języku polskim i angielskim.

Niewątpliwą atrakcją Forum będzie także sfilmowanie krótkiego fragmentu konferencji przy użyciu kamery HD zamocowanej do quadrokoptera ATRAX. Bezzałogowiec skonstruowali specjaliści z Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych.

Uczestnicy Forum będą mogli zapoznać się także ze stoiskami instytucji naukowo-badawczych oraz wydawnictw i księgarń naukowych. Podczas pierwszego dnia (20 listopada) na stoiskach zaprezentują się:
- Narodowe Centrum Badań i Rozwoju,
- Narodowe Centrum Nauki,
- Index Copernicus,
- Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej,
- Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne,
- Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu,
- Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego,
- Księgarnia Ekonomiczna Kazimierz Leki,
- Księgarnia ABE-IPS (Księgarnia MDM),
- Wydawnictwa Naukowe Instytutu Lotnictwa.

W trakcie Forum będzie działać również mini-studio filmowe. Autorzy publikujący w kwartalniku MINIB zostali zaproszeni do nagrania krótkich zapowiedzi wprowadzających do tematyki poruszanej w ich artykułach naukowych. Nagrania będą dostępne na stronie kwartalnika MINIB przy konkretnych publikacjach.

Zapraszamy do obserwowania informacji z Forum! Początek: 20 listopada (czwartek) od godz. 9:00.

Oficjalna strona Forum

Twitter kwartalnika MINIB

Strona kwartalnika MINIB

Źródło: Instytut Lotnictwa
comments powered by Disqus