9. Noc w Instytucie Lotnictwa

9. Noc w Instytucie Lotnictwa (fot. Instytut Lotnictwa)

Zapraszamy wszystkich sympatyków lotnictwa do uczestnictwa w kolejnej już edycji Nocy w Instytucie Lotnictwa.  Dziewiąta  edycja  imprezy  odbędzie  się 12 października 2018 r. w Instytucie Lotnictwa w Warszawie, al. Krakowska 110/114. Początek o godzinie 17:00.

Na uczestników czeka moc atrakcji. Samoloty, śmigłowce, nowoczesne laboratoria, roboty, symulatory lotu, wystawy i pokazy! Podczas imprezy będzie można spotkać pilotów, naukowców oraz wyjątkowych gości z podniebnych sfer!

Każdego roku rośnie liczba odwiedzających Instytut Lotnictwa gości oraz zainteresowanie mediów. W ósmej edycji, Instytut odwiedziło ponad 37 000 osób!

Podczas dotychczasowych imprez zaprezentowano ponad 180 firm, instytucji i urzędów zajmujących się lotnictwem, pokazując między innymi samoloty, śmigłowce, bezzałogowce i inne konstrukcje latające, osiągnięcia studentów i uczelni, instytutów badawczych, linii lotniczych, organizacji, stowarzyszeń, szkół oraz przedsiębiorstw przemysłowych.

Organizatorzy zachęcają do spędzenia wyjątkowego wieczoru 12 padziernika w gronie najbliższych i znajomych na dziewiątej edycji Nocy w Instytucie Lotnictwa.

Impreza jest skierowana do wszystkich wielbicieli lotnictwa, samolotów, kosmosu, nauki, techniki oraz dla tych, którzy są ciekawi świata i lubią aktywnie spędzać czas wolny. W trakcie imprezy będzie można spotkać pilotów cywilnych i wojskowych, spadochroniarzy, przedstawicieli warszawskich lotnisk, inżynierów, astronomów, kosmonautów, naukowców, studentów i wielu innych wspaniałych ludzi. Zaprezentowane zostaną obszary związane z lotnictwem, nowymi technologiami, kosmosem, ale nie tylko. Jak zawsze organizatorzy szykują wiele niespodzianek!

Naszym gościom zostaną udostępnione niedostępne na co dzień laboratoria. Ta jedyna noc w roku będzie rzadką okazją zwiedzenia Instytutu Lotnictwa w Warszawie – zachęcają organizatorzy.

Na wszystkich będą czekać niespodzianki, konkursy, gry oraz wyjątkowe atrakcje.

Widzimy się w godzinach 17:00 – 23:00! Jak dojechać na 9. Noc w Instytucie Lotnictwa zobacz TUTAJ.

Wstęp bezpłatny!

O wszelkich atrakcjach zaplanowanych na 9. edycję Nocy w Instytucie Lotnictwa organizatorzy informują w zakładce "Atrakcje" na stronie www.nocwinstytucielotnictwa.pl

Źródło: Instytut Lotnictwa
comments powered by Disqus