Fly Film Festival 2017 już od jutra

VIII Międzynarodowy Festiwal Filmów Lotniczych/Fly Film Festival 2017

W połowie października upłynął termin zgłaszania filmów do tegorocznej VIII edycji Fly Film Festival 2017. Teraz przyszedł czas na prezentację.

Fly Film Festival to jedyny tego typu projekt w Europie mający charakter filmowo - lotniczy, do udziału w którym organizatorzy zapraszają producentów i autorów filmów z całego świata. W dotychczasowych edycjach udział wzięło ponad 480 filmów z 42 krajów świata. Fly Film Festival szczególną uwagę zwraca na filmy wyprodukowane w ostatnich 5 latach. Prezentowane są filmy koncentrujące się na lotnictwie wojskowym, cywilnym, sportowym a także produkcje dotyczące paralotniarstwa i szybownictwa.

Międzynarodowy Festiwal Filmów Lotniczych/Fly Film Festival 2017 przeprowadzany jest w 3 kategoriach:
1.    Film fabularny
2.    Film dokumentalny, reportaż
3.    Film amatorski

Już jutro, 26.10.2017 r., w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie rozpocznie się przeglad filmów konkursowych, który potrwa do 28.10.2017 r.

Wszystkie pokazy są BEZPŁATNE, bilety do odbioru w kasach kina.

W programie Festivalu znalazły się również: Seminarium operatorów zdjęć lotniczych, Spotkanie twórców i producentów filmów lotniczych, a także Spotkanie z kontrolerami ruchu lotniczego Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Poniżej zamieszczamy harmonogram Fly Film Festival 2017:

Źródło: Fly Film Festival
comments powered by Disqus