FIS zaprasza na jesienną imprezę integracyjną

Zaproszenie na spotkanie FIS - 18.10.2018

W czwartek 18 października 2018 r. o godz. 17.00, odbędzie się kolejna edycja spotkania przyjaciół lotnictwa organizowanego przez Służbę Informacji Lotniczej FIS, na którą wszystkich miłośników awiacji serdecznie zaprasza cały jej zespół.

Spotkanie odbędzie się w restauracji Krasnodwór przy ul. Kocjana 70 w Warszawie.

Rezerwacja miejsc na spotkaniu po wpłacie wpisowego na konto (140 pln). Pozostałe szczegóły w załączonym zaproszeniu. Płatność przelew na konto bankowe numer: 37 1060 0076 0000 3070 0122 0935.

W tytule przelewu należy napisać: "Impreza FIS" oraz podać nazwiska osób, których wejściówki dotyczą. Aby otrzymać sms z potwierdzeniem rezerwacji, prosimy podac nr telefonu komórkowego.

Uwaga:
Lista uczestników zostanie zamknięta we wtorek 16 października o godz. 12.00. Organizatorzy spotkania proszą o uwzględnienie czasu trwania przelewu.


Zwykle na imprezie, która jest organizowana dwa razy do roku, spotyka się ok. setki (w różnym składzie) entuzjastów lotnictwa z całej Polski. Dzięki temu jest to dobra okazja, aby osoby z dwóch stron radiostacji spotkały się twarzą w twarz. Spotkanie służy też wyjaśnieniu wielu spornych sytuacji i omówieniu najważniejszych kwestii istotnych zarówno dla pilotów, jak i służb ruchu lotniczego.


 

Źródło: FIS
comments powered by Disqus