Weź udział w EDC Hackathon 2019 Drones

EDC Hackathon 2019 Drones (fot. edc.pl)

Zainteresowanie bezzałogowymi statkami powietrznymi stale rośnie, a technologie wokół dronów rozwijają się bardzo dynamicznie.

General Electric Company Polska Sp. z o.o. oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa zapraszją do wzięcia udziału w wydarzeniu pn. EDC Hackathon 2019 Drones, które skierowane jest do ludzi zainteresowanych powietrznymi systemami bezzałogowymi (dronami), ich zastosowaniem, zabawą danymi oraz programowaniem. – Czekamy na osoby, które lubią szukać rozwiązań i pracować w zespole – zapraszają organizatorzy. – W każdym zespole powinna znajdować się co najmniej jedna osoba dysponująca doświaczeniem w C++, Java, Python – dodają.

Zadaniem uczestników będzie zbudowanie systemu komunikacji z bezzałogowym statkiem powietrznym. Dane płynące z drona będą wymagały przetworzenia i interpretacji, po czym posłużą do sterowania i wykonywania zadań.

Hackathon jest wydarzeniem całodniowym, które odbędzie się w siedzibie Organizatorów (Al. Krakowskiej 110/114 w Warszawie) w dniach 11-12 października 2019 r. i trwać będzie wraz z przerwami od godziny 17:00 dnia 11 października 2019 r. (piątek) do godziny 17:00 dnia 12 października 2019 r.(sobota).

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 sierpnia 2019 roku.

Dla wszystkich zespołów EDC Hackathon 2019 Drones przygotowano atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji na stronie www.edc.pl/hackathon/

Źródło: Engineering Design Center
comments powered by Disqus