Piknik Lotniczy Dni Aeroklubu 2015 - Rybnik

Piknik Lotniczy Dni Aeroklubu 2015 - Rybnik (fot. dniaeroklubu.pl)

Aeroklub Rybnickiego Okręgu Węglowego zaprasza na Piknik Lotniczy Dni Aeroklubu. Będzie to już druga edycja tej plenerowej imprezy, która odbywa się w czerwcowy weekend na lotnisku w Gotartowicach. Impreza będzie miała miejsce w dniach 20-21.06.2015 r. i podobnie jak w minionym roku, organizatorzy przygotują mnóstwo atrakcji a nawet więcej. Na rybnickim niebie ponownie będzie można obejrzeć akrobacje lotnicze w wykonaniu najlepszych polskich pilotów oraz wiele różnego rodzaju statków powietrznych m.in. szybowce, śmigłowce, samoloty zabytkowe, spadochrony, balony.

Piknik Lotniczy Dni Aeroklubu to jedna z najbardziej widowiskowych imprez plenerowych w regionie przyciagająca rzeszę widzów. Akrobacje samolotowe w wykonaniu najlepszych pilotów i grup akrobacyjnych w Polsce, pokazy w locie zabytkowych samolotów, szybowce, spadochroniarze, do tego liczne atrakcje dla widzów zgromadzonych na lotnisku, gwarantują dobrą zabawę. Jedną z atrakcji będzie występ Grupy Żelazny!


Grupa Akrobacyjna Żelazny (fot. Tomasz Chochół)

Zdecydowanie najpopularniejsza grupa akrobacyjna w Polsce. Na przestrzeni 15 lat swojego istnienia zdobyła uznanie fanów zarówno w kraju jak i zagranicą. Będzie to już trzecia wizyta Grupy Żelazny w Rybniku, poprzednio występowali tutaj podczas Dni Rybnika w roku 2009, oraz na ubiegłorocznym Pikniku Dni Aeroklubu.

Skorzystaj z okazji by zobaczyc Rybnik z okien samolotu! A może zrób niespodziankę lub prezent znajomemu i zafunduj mu przelot nad miastem. Tak wyglądał jeden z lotów widokowych samolotem Wilga podczas Dni Aeroklubu w roku 2014.

Dni Aeroklubu, to nie tylko podniebne atrakcje. Na najmłodszych widzów i ich rodziców czekać będzie duży Lunapark. Wśród wielu atrakcji między innymi Wirujące gondole i młoty, kolejka górska, samochodziki i ciuchcia dla dzieci, skoki na trampolinie, zjeżdżalnia czy tor przeszkód.

Szczegółowy program imprezy dostępny będzie w późniejszym terminie. Już teraz możemy powiedzieć, że Piknik potrwa od sobotniego poranka, do niedzielnego wieczora. W tym czasie cały czas będzie funkcjonowało duże wesołe miasteczko, oraz stoiska z gastronomią i pamiątkami. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, głównie dla dzieci. Będzie scena, na której będą odbywały się występy artystyczne.

Jednym słowem szykuje się moc atrakcji, już teraz zapraszamy wszytskich do udziału w Pikniku Lotniczym - Dni Aeroklubu!

Źródło: dniaeroklubu.pl
comments powered by Disqus