Zmiany, zmiany, zmiany, czyli nowy sklep dlapilota.pl i promocja: bezpłatna przesyłka do końca września

Nowy sklep.dlapilota.pl

Chcąc nadążyć za modą i wygodą internetową, podjęliśmy się wymiany, naszego sklepu internetowego. Od czwartku, 16 września, wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów zapraszamy pod ten sam adres sklep.dlapilota.pl. Postaraliśmy się, aby produkty w sklepie były teraz lepiej widoczne, dostęp do nich łatwiejszy, a nowe kategorie dostosowaliśmy do danych statystycznych jakie dostarczyła nam ponad 13-sto letnia obsługa poprzedniej wersji sklepu. Tak jak od lat hołdujemy zasadzie, że w sklepie posiadamy produkty które można kupić tu i teraz. Stąd asortyment jest dość dynamiczny.

Dane klientów przenieśliśmy do nowego sklepu. Jeśli posiadali państwo konto w naszej dotychczasowej wersji sklepu, wystarczy kliknąć w link https://sklep.dlapilota.pl/odzyskiwanie-hasla i zresetować swoje hasło.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zawsze jesteśmy do dyspozycji pod adresem email: sklep@dlapilota.pl
lub pod numerami telefonów: 22 835 70 27, 502 032 521.

Wszystkim nowym klientom zapewniliśmy w nowym sklepie możliwość robienia zakupów bez konta (choć tej opcji nie polecamy) i przyspieszoną ścieżkę założenia konta w sklepie.

Obsługa przesyłek w nowym sklepie realizowana jest przez firmy DPD oraz Paczkomaty Inpost.

Chcąc podzielić się radością stworzenia nowego sklepu, oferujemy promocję – bezpłatną wysyłkę dowolnego produktu. Promocja trwa do końca września 2021. Zachęcamy do zakupów.

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus