Przejdź do treści
ŚP. Krzysztof Kosicki
Źródło artykułu

Zmarł Krzysztof Kosicki, kierownik FIS Poznań

Z ogromnym smutkiem informujemy, że we wtorek 11 stycznia odszedł tak niespodziewanie, bez słów pożegnania, pozostawiając nas pogrążonych w żalu, kierownik FIS Poznań, Krzysztof Kosicki.

Wielu spośród nas znało go od wielu lat, zaczynając od Liceum Lotniczego w Dęblinie, gdzie rozpoczął swoją drogę ku lotnictwu, poprzez Wyższą Oficerską Szkołę Lotniczą, gdzie uzyskał szlify oficerskie a następnie z pułku lotniczego, gdzie z honorem służył Ojczyźnie.

Gdy zakończył służbę, nie porzucił lotnictwa kontynuując swą pasję lotniczą w Przedsiębiorstwie Państwowe Porty Lotnicze Agencja Ruchu Lotniczego, gdzie został kierownikiem a po przekształceniu jej w PAŻP, kontynuował kierowanie zespołem FIS w Poznaniu.

Zadanie swoje wykonywał z odpowiedzialnością za ludzi i zaangażowaniem w pracę Firmy na najwyższym poziomie. Był nie tylko kierownikiem, był przyjacielem i powszechnie lubianym kolegą, na którego w każdej sytuacji można było liczyć.

Dla nas wszystkich jest to ogromna strata, będzie nam Go brakowało. Jesteśmy pogrążeni w smutku, jednak w naszych sercach i pamięci na zawsze ma swoje miejsce.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony