Zmarł Janusz Marek, lekarz medycyny lotniczej - data pogrzebu

Nekrolog S.P. dr n. med. Janusz Marek

Z przykrością informujemy, iż 26 sierpnia zmarł dr n. med. Janusz Marek, chirurg, lekarz medycyny lotniczej z Dolnośląskiego Centrum Medycznego DOLMED S.A. Starszym pilotom znany z GOBLL. ŚP dr Janusz Marek był pilotem szybowcowym i samolotowym.

Był on jednym z lekarzy orzeczników uprawnionych do wykonywania badań lotniczo-lekarskich i wydawania orzeczeń w zakresie wymagań zdrowotnych dla klasy 1,2,3, LAPL oraz orzeczeń krajowych dla kandydatów na członków personelu lotniczego oraz personelu lotniczego i kandydatów na członków personelu pokładowego oraz personelu pokładowego. Znany był w środowisku z profesjonalnego, wyważonego i indywidualnego podejścia do każdego przypadku. Piloci zawsze mogli liczyć na jego pomocne nastawienie, doświadczenie i chęć niesienia pomocy.

Msza żałobna Ś.P. pilota dr Janusza Marka odbędzie się w 31 sierpnia (piątek), o godz. 13.00 w kościele p.w. Św. Wawrzyńca, przy ul. Odona Bujwida 51 we Wrocławiu. Po mszy nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce spoczynku i ceremonia pogrzebowa na przykościelnym cmentarzu.

 

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus