Wylicytuj lot balonem ze zdobywczynią Pucharu Świata w ramach WOŚP

Balon - start (fot. wyprawabalonem.pl)

Cztery dni temu odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej zbiórki to zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak co roku środowisko lotnicze włączyło się w akcję, bo wiadomo, że piloci i miłośnicy awiacji mają wielkie serce. Finał WOŚP za nami, ale licytacje trwają nadal.

Wśród nich znalazł się voucher na lot balonem dla 1 osoby z Beatą Chomą – zdobywczynią Balonowego Pucharu Świata Kobiet (2010), Mistrzyni Europy Kobiet (2017) oraz Balonowych Mistrzostw Polski Kobiet (2010, 2011).

Lot będzie można zrealizować w 10 lokalizacjach: Warszawa, Łódź, Poznań, Szczecin, Katowice, Kraków, Wrocław, Opole, Trójmiasto, Karkonosze i Pogórze Izerskie. Na tego kto wylicytuje ten lot czekają imponujące widoki... syk gorącego powietrza napełniającego czaszę balonu... a potem już tylko cisza i nieokreślone poczucie zawieszenia w czasie i przestrzeni...

– Zobaczcie świat z zapierającej dech w piersiach perspektywy, która kiedyś była zarezerwowana tylko dla ptaków. Porzućcie przyziemne sprawy i wyruszcie z nami ku chmurom! – zachęcają do licytowania organizatorzy akcji.

Organizatorzy lotu zapewniają ok. godzinny lot widokowy bajecznie kolorowym balonem z prawdziwą legendą świata balonowego z Mistrzynią Beatą Chomą. Na miejscu uczestnik przejdzie krótkie szkolenie dotyczące lotu balonem. Będział miał też możliwość udziału w stawianiu i składaniu balonu, a po zakończeniu lotu przejdzie Ceremonię Chrztu na Aeronautę. Na uczestnika lotu czeka również tradycyjna lampka szampana, certyfikat poświadczający miejsce wylądowania i wysokość lotu,  powrotny transport na miejsce startu oraz pamiątkowe zdjęcia z podniebnej podróży z Mistrzynią.

Lot balonem ze zdobywczynią Pucharu Świata można licytować do 8 lutego 2021 r. na stronie www.allegro.pl


Przeczytaj również:
Lotnicze Aukcje WOŚP 2021 - aktualizacja

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus