Wszystkiego najlepszego instruktorom w Dniu Nauczyciela!

kwiaty

Dziś dzień zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. Tymi, którzy nam przychodzą na myśl są osoby, które pokazały nam tory kierujące na ścieżki lotniczej kariery.

Wszystkim nauczycielom teoretycznym i instruktorom, którzy swoją wiedzę przelewali i wciąż przelewają w umysły młodych adeptów lotnictwa, mechaniki lotniczej, kontrolerów i innych …

składamy moc najszczerszych życzeń wytrwałości w pracy zawodowej, energii i zapału do przekazywania swoich doświadczeń, satysfakcji z osiąganych efektów tej nauki oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym!

Poprzez te skromne życzenia, chcemy podkreślić jak ważną rolę pełnią Instruktorzy w karierze każdego pilota, mechanika lotniczego, kontrolera... Ich praca często pełna cierpliwości i fachowej rady przekłada się bezpośrednio na nasze bezpieczeństwo.

Bardzo często zapominamy jak ważne są ich częste uwagi, poprawki, uporczywe powtarzanie zasad, które rzekomo już wykuliśmy na pamięć. Ich trud zaszczepienia w nas prawidłowego zachowania, odpowiedniego działania nie idzie na marne. Dlatego dziś – w Dniu Komisji Edukacji Narodowej – chcemy uczcić ich pracę i podziękować za zaangażowanie w naszą edukację.

Jeszcze raz wszystkim Instruktorom i Nauczycielom w branży lotniczej – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Redakcja dlapilota.pl

PS: Na pewno każdy z nas zanim wstąpił na ścieżkę kariery lotniczej, mechanicznej (i in.) spotkał Instruktora, który zarażał swoją pasją i wyśmienicie nauczał fachu. Podziękujmy dziś Im wszystkim! Zapraszamy do składania życzeń Instruktorom i Nauczycielom w komentarzach.

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus

Komentarze

Panie Piotrze, Wiesiek, Panie Wiesławie, Jacku, Andrzeju, Kaziu - DZIĘKUJĘ BARDZO. Nie zawiodę WAS.