WOŚP: Wylicytuj skok z rekordzistą Europy Tomaszem Kozłowskim

Tomasz Kozłowski - skok ze spadochronem (fot. ptofil FB Tomasza Kozłowskiego)

Już za cztery dni, 31 stycznia br., odbędzie się kolejny, 29. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej zbiórki to zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Środowisko lotnicze również w tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, włączyło się w akcję, bo wiadomo, że piloci i miłośnicy awiacji mają wielkie serce.

Do tej lotniczej rodziny, która wspomaga akcję WOŚP dołączył ostatnio Tomasz Kozłowski, skoczek spadochronowy, tandem-pilote (1700+), który przeznaczył na ten szczytny cel skok tandemowy. Skok spadochronowy w tandemie zostanie zrealizowany na strefie spadochronowej Sky Camp.

Tomasz Kozłowski w grudniu 2014 r. wznosząc się do stratosfery balonem na ogrzane powietrze wraz z dwoma skoczkami wykonał najwyższy skok spadochronowy w Europie (10.735 m). 21 czerwca 2017 r. bijąc dwukrotnie rekord Polski skoczył ze spadochronem 50 razy w ciągu jednego dnia (każdy skok zadedykował konkretnej potrzebującej osobie, zebrał dla nich ponad 200 tys. zł - za ten projekt otrzymał nagrodę CHARITY HERO). Rok później skoczył w jednym dniu 100 razy zbierając ponad pół miliona zł na 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla dzieci.

Tomasz Kozłowski jest również inicjatorem globalnego projektu pomocowego JUMP FOR THE PLANET, w ramach którego przygotuje się do skoku z 45 km. Celem tego projektu jest zorganizowanie globalnej zbiórki pieniędzy na rzecz budowy domów dla uchodźców klimatycznych.

Skok z rekordzistą Europy Tomaszem Kozłowskim można licytować do 1 lutego 2021 r. na stronie www.allegro.pl


Przeczytaj również:
Lotnicze Aukcje WOŚP 2021

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus