WOŚP: Wylicytuj skok tandemowy ze Sky Magic

Sky Magic (fot. piknikszybowcowy.pl)

Już w najbliższą niedzielę (31 stycznia br.), odbędzie się kolejny, 29. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej zbiórki to zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Środowisko lotnicze również w tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, włączyło się w akcję, bo wiadomo, że piloci i miłośnicy awiacji mają wielkie serce.

Do tej lotniczej rodziny, która wspomaga akcję WOŚP dołączył również Zespół Akrobacyjny "Sky Magic" S3 WAT utworzony w Wojskowej Akademii Technicznej, który często uczestniczy w pokazach lotniczych oraz uroczystościach ogólnopolskich i wewnętrznych Wojska Polskiego, prezentując społeczeństwu akrobacje spadochronowe.

Zespół Akrobacyjny Sky Magic to grupa prawdziwych miłośników skoków spadochronowych, których kilka lat temu połączyło doświadczenie i kreatywność. W połowie sierpnia 2018 r. Zespół Akrobacyjny Sky Magic ustanowił na lotnisku w Chrcynnie nowy Rekord Polski w locie z największą flagą narodową o powierzchni 230 m2. Tym skokiem członkowie zespołu upamiętnili 100-lecia odzyskania niepodległości i 100-lecia Polskich Sił Powietrznych.

Zapraszamy do wylicytowania unikatowego skoku tandemowego w towarzystwie zespołu SkyMagic podczas naszego wylotu treningowego. Zwycięzca licytacji latając na otwartej czaszy – mając bardzo atrakcyjne "otoczenie flagowe" – będzie mógł poczuć się jak jeden/jedna z nas. A kiedy adrenalina opadnie to o przygodzie pod czaszą przypomni film i wyjątkowa koszulka SkyMagic… – zachęca do licytacji Zespół Akrobacyjny Sky Magic. Skok zostanie zrealizowany na lotnisku w Chrcynnie koło Warszawy.

Skok tandemowy ze Sky Magic można licytować do 6 lutego 2021 r. na stronie www.allegro.pl


Przeczytaj również:
Lotnicze Aukcje WOŚP 2021
Sky Magic: "Chcemy zrobić coś dobrego dla Polski..."

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus