WOŚP: Wylicytuj lot motoparalotnią

Motoparalotnia na niebie (fot. aukcje.wosp.org.pl)

13 stycznia 2019 r. odbędzie się kolejny, 27. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej zbiórki to zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Środowisko lotnicze również w tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, włączyło się w akcję, bo wiadomo, że piloci i miłośnicy awiacji mają wielkie serce.

Do wylicytowania jest lot motoparalotnią przekazany przez Katalog Marzeń – serwis oferujący prezenty w formie przeżyć. Zrealizuj marzenie o lataniu i doświadcz sam emocji związanych z szybowaniu wśród chmur.

Lot widokowy motoparalotnią to prawdziwa przygoda. Motoparalotnia to paralotnia z napędem silnikowym i wózkiem. Zarówno start, jak i lądowanie jest w pełni komfortowe i bezstresowe. Wózek motoparalotni wyposażony jest w interkom oraz kaski ze słuchawkami lotniczymi, dzięki czemu uczestnik pozostaje w stałej łączności głosowej z siedzącym za nim pilotem. Lot motoparalotnią obsługuje profesjonalny pilot, tak więc rolą uczestnika jest delektowanie się niczym niezmąconą przyjemnością z podziwiania widoków i samego lotu.

Z tym Voucherem Obdarowany będzie miał możliwość wyboru najbardziej dogodnej dla niego lokalizacji. Miejsce realizacji: Warszawa, Kielce, Toruń, Białystok, Trójmiasto, Poznań, Zielona Góra.

Lot motoparalotnią można licytować do 4.01.2019 r. na stronie www.aukcje.wosp.org.pl

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus