dlapilota.TV: Kiedy i dlaczego nie dostaniesz odszkodowania?

VII Forum Bezpiecznego Latania. Krzysztof Błaszkiewicz

Latamy, ale czy mamy świadomość swoich praw wobec ubezpieczyciela? Kiedy ubezpieczyciel zapłaci za nasz błąd? Kiedy ubezpieczyciel nie będzie chciał sfinansować następstw wypadku? Jak sprawdzić polisę przed lotem po Polsce a jak przed lotem za granicę? W końcu jakie przepisy regulują materię ubezpieczeń i czy wszystko jest naprawdę jasne? Jakie są różnicę w zakresie ochrony oferowanej przez Ubezpieczycieli. Czy ubezpieczyć samolot poza Polską? Czy i jakie wykupić ubezpieczenie NNW? Wszystko poparte przykładami z życia.

niezależnych od nas przyczyn technicznych, dopiero po prawie dwóch latach udało nam się odtworzyć zapisany podczas VII Forum Bezpiecznego Latania materiał. Na szczęście zakres nie uległ zmianie i jest dalej aktualny.

Zapraszamy na godzinną, emocjonującą podróż z Krzysztofem Błaszkiewiczem (CONSUS INSURANCE BROKER) do świata ubezpieczeń, podczas której dowiesz się w usystematyzowanej formule o podstawach ubezpieczeń i pułapkach czyhających na pilotów i właścicieli statków powietrznych.

VII Forum Bezpiecznego Latania odbyło się w czwartek 24 kwietnia 2014r. na lotnisku Warszawa Babice (@EPBC) w sali szkoleniowej ośrodka szkoleniowego Unitedsky.

Spotkanie było zorganizowana przez portal dlapilota.pl, Krajowe Towarzystwo Lotnicze AOPA Poland i certyfikowany ośrodek szkolenia technicznego Unitedsky.

Obejrzyj więcej relacji z Forum Bezpiecznego Latania.

 

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus