"Projekt 100" - rekord skoków pobity!

Tomasz Kozłowski

27 sierpnia 2018 roku, na strefie spadochronowej SKY CAMP w Kazimierzu Biskupim koło Konina odbyła się niezwykła akcja! Sto skoków spadochronowych jednego dnia Tomasza Kozłowskiego. Przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem.

Tomasz skoczył ze spadochronem 101 razy jednego dnia, pokonując tym samym rekord Europy. Wszystko po to, by nagłośnić zbiórkę na 100 wózków dla chorych dzieciaków!

Głównym celem "Projektu 100" jest zebranie pieniędzy na zakup 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla 100 cierpiących dzieci. Tomek uzbierał już pieniądze na ponad 80 wózków. 26 wózków już zostało przekazanych.

By to się udało, brakuje jeszcze ok. 107 tysięcy złotych. Zbieramy do 3 września - dołącz do jedynej takiej akcji w Polsce i pomóż tym, którzy najbardziej Cię potrzebują - chorym dzieciom. Wózek inwalidzki to ich jedyne marzenie, a my dziś możemy je spełnić!


Tomasz Kozłowski: Te 100 skoków to nie jest projekt sportowy, ale walka o równe szanse dla tych, którzy już na starcie tych szans nie mają. To przedsięwzięcie finansujemy z żoną samodzielnie, a cel jest tylko jeden - zwrócić uwagę dla tych, którzy na co dzień żyją w mroku obojętności, walcząc o każdy dzień. Akcja jest nietypowa, ale nietypowy jest też cel. Promowanie zbiórki, gdzie zbieramy na aż 100 wózków inwalidzkich, dostosowanych do różnych potrzeb niepełnosprawnych dzieciaków.

Zachęcamy też do odwiedzania strony www.projekt100.pl oraz profilu facebookowego Tomasza Kozłowskiego.

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus