Navigaton Folding Plotter SK-CRS - najnowszy i najdoskonalnszy produkt dlapilota.pl

Ploter składany - Navigaton Folding Plotter SK-CRS

Miło nam zakomunikować, iż w ofercie sklepu dlapilota.pl znalazł się składany ploter nawigacyjny SK CRS (Navigation Folding Plotter). Jest to niezwykle praktyczna i wytrzymała pomoc nawigacyjna. Od tej pory, pomiar kąta drogi, jak i odległości na „dużych” odcinkach będzie jeszcze łatwiejszy i dokładniejszy.

Ploter obsługuje dwie popularne skale map: „pięćsetki” i „milionówki”. Wyskalowany jest w milach nautycznych jak również w kilometrach, o co wielu naszych klientów pytało. Gigantyczna strzałka COURSE LINE umożliwia dokładny pomiar, a „dwukierunkowa” róża wiatru odczyt kąta.

Kątomierz posiada wzór na obliczenie kursu magnetycznego. SK-CRS po złożeniu, pasuje niemalże do każdej kieszonki, również tej od spodni.


Wymiary:
Rozłożony - 378 mm x 70 mm
Złożony - 12,5 mm x 70 mm


Skale:

Nautical miles
1 : 500 000 (do 82 mil)
1 : 1 000 000 (do 164 mil)


Km
1 : 500 000 (do 152 km)
1 : 1 000 000 (do 304 km)


Kątomierz
Dwukierunkowa, czytelna róża 360.


Ploter sprzedawany jest w opakowaniu wraz z instrukcją w języku polskim i angielskim. SK CRS wykonano w technice klejonego wielowarstwowego tworzywa, gwarantującego odpowiednią elastyczność przy zachowaniu wystarczającej twardości do wykonania pomiarów. Uważamy, że jest to najlepszy, uproszczony ploter dla pilotów i żeglarzy.


Przekonaj się sam, gwarantujemy, że warto! Produkt dostępny jest tutaj (LINK)


Artykuł zawiera lokowanie produktu

Źródło: dlapilota