Lotcznie propozycje na ten weekend

Impreza lotnicza

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was zestawienie nadchodzących imprez i wydarzeń lotniczych. Szukacie propozycji na weekend? Sprawdźcie co będzie się działo podczas podchodzących dni.


Ceremonia zakończenia VIII Mistrzostw w Akrobacji Samolotowej w klasie Advance połączona z piknikiem lotniczym

Już w najbliższą sobotę na Lotnisku Aeroklubu Radomskiego w Piastowie, odbędzie się ceremonia zakończenia VIII Mistrzostw w Akrobacji Samolotowej w klasie Advance. Ceremonia wręczenia medali, najlepszym zawodnikom i drużynom, zostanie poprzedzona Piknikiem Lotniczym.

Podczas pikniku Maciej Pospieszyński wykona pokaz na szybowcu S-1 Swift na którym zdobył wszystkie swoje dotychczasowe medale imprez międzynarodowych. Na szybowcu będą zamontowane świece dymne.

Plan Pikniku i Ceremonii zakończenia Mistrzostw przedstawia się w następujący sposób:
14.00 – 17.00 – Piknik Lotniczy,
17.30 – Ceremonia zakończenia Mistrzostw

Czytaj więcej


Zawody Szybowcowe Pirat Cup 2013

W dniach od 7 do 11 sierpnia 2013 r. na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego w miejscowości Kruszyn w odbywa się trzecia edycja Zawodów Pirat Cup.

Więcej szcz znajdziesz tutaj29. Balonowe Mistrzostwa Polski
VIII Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów

W Radawcu odbywają się właśnie 29. Balonowe Mistrzostwa Polski oraz 8. Międzynarowode Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów. Zawody potrwają do 10 sierpnia. Poniżej prezentujemy plan imprezy na sobotę

 

Sobota, 10 sierpnia
- godz. 6:00 - 8:00 - loty,
- godz. 18:30 - 20:00 - loty,
- godz. 21:00 - pokaz nocny (Łąka przed Starymi Łazienkami).
- godz. 22:00 - zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników - przed Termami Pałacowymi lub w Klubie Atrium (w zależności od pogody).Skrzydła 2 - wystawa fotograficzna autorstwa Michała Adamowskiego

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy fotograficznej autorstwa Michała Adamowskiego pt. „Skrzydła 2”, które odbędzie się w sobotę 10 sierpnia 2013r. o godz. 18.00 na Rynku w Nowym Targu. 

Czytaj więcej Spotkania przy samolocie: Rakiety Przeciwlotnicze

Muzeum Lotnictwa Polskiego zaprasza serdecznie na kolejne spotkanie prowadzone przez Jana Hoffmanna. Goście będą mieli okazję poznać historię powstania oraz rozwoju tego ciekawego rodzaju broni. Wszystkich chętnych zapraszamy 11 sierpnia na godzinę 12.00 do siedziby Muzeum przy al. Jana Pawła II 39. 


Słowacja: XII Mikrolotowe Mistrzostwa Europy

10 sierpnia br. w Kamenicy nad Cirochou na Słowacji Polska Reprezentacja Mikrolotowa rozpocznie zmagania na XII Mikrolotowych Mistrzostwach Europy.


 

 

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus