Przejdź do treści
Kalendarz imprez lotniczych dlapilota.pl
Źródło artykułu

Kalendarz imprez lotniczych 2021

Zgodnie z dotychczasową tradycją, portal dlapilota.pl udostępnia kalendarz imprez lotniczych na nowy rok. Jest to zestawienie wszelakich wydarzeń o tematyce lotniczej, które odbędą się w Polsce i różnych częściach świata. Należy jednak nadmienić, iż z powodu pandemii koronowirusa jest to wersja mocno okrojona w stosunku do tych publikowanych w ubiegłych latach.

W Polsce aktualnie mamy potwierdzone daty jedynie kilku imprez, ale czy one się odbędą to wszystko zależy od bieżącej sytuacji epidemiologicznej i rządowych ograniczeń. Podobnie jest na całym świecie, choć np. w Stanach Zjednoczonych liczba wydarzeń lotniczych wciąż wygląda imponująco, jednak ile z nich dojdzie do skutku, tego też nie sposób przewidzieć.

Tak więc publikacja została opracowana w oparciu o dane uzyskane z szeregu różnych źródeł internetowych (krajowych i zagranicznych) i z pewnością nie uwzględnia wszystkich imprez. Dotyczy to szczególnie tych planowanych w naszym kraju, o których wzmianki często pojawiają się dopiero w terminie późniejszym lub na krótko przed konkretnym wydarzeniem.

Stąd nasza prośba do wszystkich Czytelników. Jeśli pominęliśmy jakąś imprezę bądź zmienił się jej termin, prosimy o wpisanie takiej informacji w komentarzach pod Kalendarzem 2021 lub o wysłanie maila na adres wspolpraca@dlapilota.pl. Kalendarium imprez jest na bieżąco aktualizowane.


Skrócona instrukcja obsługi kalendarza imprez dlapilota.pl

Kalendarz bądź wybrane wydarzenia można zsynchronizować (zalecane rozwiązanie z uwagi na fakt, że kalendarz jest ciągle aktualizowany) poprzez dodanie go do „moje kalendarze”. Dodatkowo istnieje możliwość pobrania kalendarza w formie pliku .ics, aby dodać go do własnego kalendarza.

Uwaga! Automatyczne zsynchronizowanie kalendarza, wymaga posiadania konta w domenie gmail.

Publiczny adres do kalendarza imprez lotniczych 2021.

Dodaj spis imprez do swojego kalendarza:


Kalendarz w formacie pliku ical (nie wymaga zalogowania).

Jeśli chcesz udostępnić kalendarz na swojej stronie, użyj tego kodu:

<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?src=mvnqueuf4v0uhf78sq7phve9bk%40group.calendar.google.com&ctz=Europe%2FWarsaw" style="border: 0" width="800" height="600" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony