Gotowi na "Lotniczy czwartek" z Kielakiem i Pospieszyńskim?

Kielak / Pospieszyński, źródło: archiwa własne

Już 21 stycznia Ośrodek Szkolenia Unitedsky i portal dlapilota.pl gościć będą wulkan energii -  postać niezwykle dynamiczną i energiczną - pilota, który jako jeden z niewielu na świecie zdołał połączyć ze sobą wszystkie rodzaje lotnictwa, a co więcej wciąż się rozwija, doskonali i osiąga sukcesy na skalę światową. 

Waszym i naszym Gościem będzie skoczek spadochronowy, szybownik, pilot dyspozycyjny, demonstracyjny, mistrz akrobacji, kapitan w liniach lotniczych, zawodowy pilot śmigłowcowy. Kolekcjoner nedali. Pod koniec zeszłego roku, w pięknym stylu dostarczył nam niesamowitych wrażeń i powodu do dumy zdobywając srebrny medal w akrobacji na Światowych Igrzyskach Lotniczych w Dubaju.

Na pewno wiecie już o kim mowa! Człowiek-ptak? :) Nie! To Artur Kielak. Na co dzień  radosny, pogodny, z poczuciem humoru. W pracy, profesjonalista i perfekcjonista.

Arturowi nieprzypadkowo towarzyszył będzie Maciej Pospieszyński - mistrz świata w akrobacji szybowcowej. Obu tych młodych chłopaków łączy miłość do akrobacji, pasja, wytrwałość, upór i determinacja w dążeniu do celu.

Chcecie posłuchać jak osiągnęli sukces? Co sprawia im najwięcej przyjemności a co przysparza najwięcej trudności? Chcecie porozmawiać z Chłopakami osobiście?  Zapraszamy do lotniskowej kawiarni Poziom Przejściowy na lotnisko EPBC na godzinę 18:00.

Oj Będzie się działo! No to Myk!

Załoga dlapilota.pl i Unitedsky

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus