Fly Fest 2021 pokazy lotnicze w Piotrkowie Trybunalskim

Fire Birds i Artur Kielak we wspólnym locie (fot. Krzysztof Pawlak)

Organizatorzy Międzynarodowej Wystawy Lotniczej Fly Fest zapowiedzieli rozpoczęcie przygotowań do dziewiątej edycji imprezy, która została zaplanowana na 3-4 lipca 2021 r.

Nie oglądamy się wstecz i planujemy Fly Fest 2021. Mimo pandemii w roku 2020 udało nam się zorganizować pokazy lotnicze w Piotrkowie Trybunalskim. Ufamy, że tak będzie i w lipcu 2021 r. Serdecznie zapraszamy miłośników lotnictwa – mówią organizatorzy.

Zachęcamy fanów lotnictwa do zaznaczenia w swoich kalendarzach pierwszego weekendu lipca i do przyjazdu na lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim.

Fly Fest to dwudniowy piknik lotniczy, na który złożą się: wystawa sprzętu lotniczego, pokazy akrobacji lotniczej, wesołe miasteczko, foodtracki, konferencja nt. bezpieczeństwa w lotnictwie, możliwość skorzystania z symulatorów lotu.

Fly Fest to także Międzynarodowa Wystawa Lotnicza, w ramach której na płycie lotniska zaprezentują się firmy, których siedziby bądź przedstawicielstwa firm międzynarodowych znajdują się na terenie województwa łódzkiego. Organizatorzy zapraszają do współpracy wystawców.

Wstęp na wystawę jest wolny.

Więcej informacji wkrótce.

A już dziś zarezerwujcie 3-4 lipca 2021 r. i przyjeżdżajcie na lotnisko Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej w Piotrkowie Trybunalskim na dziewiątą edycję Międzynarodowej Wystawy Lotniczej Fly Fest.

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus