Fly Fest 2020 – zmiana terminu

Fire Birds i Artur Kielak we wspólnym locie (fot. Krzysztof Pawlak)

Trwają przygotowania do ósmej edycji Międzynarodowej Wystawy Lotniczej FLY FEST 2020. Impreza pierwotnie planowana była tradycyjnie na pierwszy weekend lipca (4–5 lipca 2020 r.). Jednak ostatecznie organizatorzy zdecydowali się przesunąć termin Fly Fest 2020 o dwa miesiące.

Czekaliśmy na rozwój wydarzeń związanych z tym dziwnym czasem pandemii, ale dłużej już nie zwlekamy i informujemy, że tegoroczny Fly Fest przesuwamy na 5-6 września 2020 r. Trzymajcie się w zdrowiu i trzymajcie też kciuki aby masowe imprezy były odblokowane – mówi Marcin Pampuch, Zastępca Dyrektora Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.

Zachęcamy fanów lotnictwa do zaznaczenia w swoich kalendarzach pierwszego weekendu września i do przyjazdu na lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim.

Fly Fest to dwudniowy piknik lotniczy, na który złożą się: wystawa sprzętu lotniczego, pokazy akrobacji lotniczej, wesołe miasteczko, foodtracki, konferencja nt. bezpieczeństwa w lotnictwie, możliwość skorzystania z symulatorów lotu.

Fly Fest to także Międzynarodowa Wystawa Lotnicza, w ramach której na płycie lotniska zaprezentują się firmy, których siedziby bądź przedstawicielstwa firm międzynarodowych znajdują się na terenie województwa łódzkiego. Organizatorzy zapraszają do współpracy wystawców.

Wstęp na wystawę jest wolny.

Więcej informacji wkrótce.

A już dziś zarezerwujcie 5-6 września 2020 r. i przyjeżdżajcie na lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim na ósmą edycję Międzynarodowej Wystawy Lotniczej Fly Fest.

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus