Chce pozbawić pilotów z Powidza pracy i środków do życia

Śmigłowiec Głuszec, fot.moje-gniezno.pl

Pan Ryszard Lewandowski pozwał pilotów z powidzkiej bazy m.in. o zakłócanie miru domowego. Chce doprowadzić do sytuacji, w której lotnicy zostaną skazani prawomocnymi wyrokami, co uniemożliwi im wykonywanie zawodu i tym samym - pozbawi ich środków do życia.

Piloci z wyrokami nie będą mogli latać, więc chciałbym doprowadzić do sytuacji, w której powidzka baza pozostanie bez pilotów uprawnionych do latania nad naszymi terenami - pisze na swoim fanpage’u pan Ryszard Lewandowski. Wtedy być może będziemy mieć trochę spokoju.

Zadzwoniliśmy do Pana Ryszarda i zapytaliśmy, czy zdaje sobie sprawę z możliwych konsekwencji swojego działania. Tak, chcę pozbawić pilotów możliwości wykonywania zawodu i środków do życia - powiedział w rozmowie z nami Pan Ryszard Lewandowski. Cztery lata temu kupiłem działkę w okolicach bazy i chcę mieć spokój a nie śmigłowce wykonującego różnego rodzaju ewolucje nad głową. Jeżdżę po sołtysach okolicznych wsi i dokładnie mówię, co mają robić w takich sytuacjach. Dodatkowo sprawdzam, czy nadleśniczy, który wydał zgodę na tymczasowe lądowisko dla helikopterów w okolicach lasu zrobił to zgodnie z prawem.

Czytaj całość artykułu na stronie www moje-gniezno.pl

Źródło: moje-gniezno.pl
comments powered by Disqus