Ankieta: Najlepsze polskie lotnisko kontrolowane...

polskie lotniska kontrolowane

Co można powiedzieć o polskich lotniskach kontrolowanych? Że przyjazne pilotom? Że są funkcjonalne? Warto może zapytać, czy przylot jest opłacalny, czy obsługa wystarczająco dba o załogę i przylatujące statki powietrzne? Na których lotniskach samoloty GA są mile widziane? Czy wizyta w takim porcie mocno uderzy nas po kieszeni?

Na funkcjonowanie portu lotniczego składa się tak wiele czynników, że chyba nie sposób ich wszystkich wymienić. Kwestie poddawane naszej świadomej i nieświadomej ocenie to zarówno handling jak i przyjazność sztabu ludzi obsługi, od dyżurnych po kontrolerów, od marszałków po obsługę płyty, od meteo po briefing...

Chcemy wiedzieć gdzie jest jak, chcemy też zmotywować do poprawy te instytucje, które cechują niedociągnięcia, wreszcie – chcemy byście to Wy wypowiedzieli się na temat polskich lotnisk kontrolowanych!

Przygotowaliśmy do tego specjalną ankietę – prosimy o jej wypełnienie, ale także niezwykle cenne będą dla nas – Wasze komentarze pod nią. Napiszcie, co was mile zaskoczyło i na którym lotnisku; co spowodowało, że każdemu byście odradzili lądowanie na danym lotnisku, a co sprawia, że chcecie na nie wracać. Podzielcie się swoją aprobatą i dezaprobatą. – Każda uwaga jest na wagę złota!

Co kwartał, będziemy przeprowadzać ankietę ze „stanu” lotnisk kontrolowanych w Polsce. Przez siedem dni, będziemy zbierać Wasze opinie i po każdym takim badaniu opublikujemy jego wyniki.

Ankieta nt. lotnisk kontrolowanych dostępna jest tutaj

lub poprzez link ANKIETY - na pierwszej stronie portalu dlapilota.pl.

Zapraszamy do udziału!

Dla zachowania spójności, możliwość komentowania została włączona tylko pod ankietą.

Polecamy również ankiety archiwalne.

Źródło: dlapilota