Plebiscyt lotniczy CUMULUSY 2017 już za 30 dni

Cumulusy 2017 - start za 30 dni

Dokładnie za 30 dni wystartuje plebiscyt Cumulusy 2017!

Wielu Polaków to uznawani na całym świecie, niekwestionowani Mistrzowie w różnych dyscyplinach sportów lotniczych. Organizując trzecią edycję plebiscytu na 10 najlepszych, polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2017, organizatorzy chcą docenić Ich talent, pasję, ambicję, sportowe zacięcie, konsekwentny trening i najwyższej klasy umiejętności lotnicze. Będą też chcieli podziękować Im za pełne zaangażowanie i nieustępliwą walkę podczas zawodów, za niesamowite emocje, jakie dzięki Nim przeżywamy, a także za godne reprezentowanie Polski i zdobyte trofea w sezonie 2017.

Kibice i fani sportów lotniczych będą zgłaszali do udziału w Plebiscycie Cumulusy 2017 swoich ulubionych zawodników i załogi.

Kto zdobędzie prestiżowe statuetki i nagrody? Kto dołączy do grona partnerów tego wydarzenia? Jaka Gwiazda zagra i zaśpiewa? Czy pojawi się jakiś Gość Specjalny i kto nim będzie? Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 17. lutego 2018 w warszawskim hotelu Airport Hotel Okęcie.

Zwycięzcą ubiegłorocznego plebiscytu na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych i zdobywcą statuetki Złotego Cumulusa 2016 był Paweł Kozarzewski. Drugie miejsce, statuetkę Srebrnego Cumulusa 2016 otrzymał Leszek Małmyga. Trzecie miejsce, statuetkę Brązowego Cumulusa 2016 zdobył Krzysztof Romicki. Natomiast za wybitne sukcesy sportowe, Złotego Cumulusa z Diamentem otrzymał w poprzedniej edycji Jerzy Makula.

Źródło: cumulusy.pl
comments powered by Disqus