Konkurs nr 2 dla głosujących w plebiscycie CUMULUSY 2016

Cumulusy 2016 - Konkurs Nr 2

Od wczoraj wszyscy sympatycy sportów lotniczych mogą głosować na swoich ulubieńców w finałowym głosowaniu 2. Plebiscytu na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2016 wysyłając SMS. (Więcej: CUMULUSY 2016 – rozpoczęło się głosowanie finałowe)

Patronat Honorowy nad 2. Plebiscytem na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2016 objął Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka.

Podobnie jak w poprzedniej edycji, organizatorzy przygotowali konkursy dla głosujących w 2. Plebiscycie Cumulusy 2016. Właśnie ruszył drugi konkurs.

Na zwycięzców konkursu czekają następujące nagrody:
1. Trzy roczne prenumeraty Przeglądu Lotniczego
2. Dwa podwójne zaproszenia na Galę Finałową, która odbędzie się 18. lutego w hotelu Airport Hotel Okęcie
3. Bilety do kina

Co zrobić, aby wygrać jedną z nagród?
Po pierwsze – do 16 lutego oddaj przynajmniej jeden głos smsowy w plebiscycie Cumulusy 2016.
Po drugie – zamieść na FB w komentarzu do posta o konkursie nr 2 grafikę, plakat, ulotkę, rysunek, video lub inne dzieło własnego autorstwa, które będzie zachęcało do oddania głosu na Twojego idola startującego w plebiscycie; podaj też kod potwierdzający dostarczenie wiadomości, jaki otrzymałeś w smsie zwrotnym.

Organizatorzy nagrodzą autorów najbardziej pomysłowych i oryginalnych prac, a lista zdobywców nagród zostanie opublikowana 17 lutego.

Uwaga! Osoby, które zagłosowały przynajmniej raz do końca stycznia oraz zagłosują przynajmniej raz do 16 lutego i wezmą udział w konkursie na FB, mają szansę wygrać: spotkanie i wspólny trening ze zwycięzcą Plebiscytu Cumulusy 2016, voucher dla dwóch osób na weekendowy pobyt w hotelu Airport Hotel Okęcie, prenumeratę Przeglądu Lotniczego i bilety do kina.

Wyniki konkursu nr 1 dla głosujących można zobaczyć na stronie: www.cumulusy.pl

Źródło: cumulusy.pl
comments powered by Disqus