Cumulusy 2019 na ostatniej prostej

Cumulusy - plebiscyt

Międzynarodowy Plebiscyt Lotniczy Cumulusy 2019 wszedł w ostatnią fazę. Na stronie www.cumulusy.pl organizatorzy opublikowali listę finalistów. To osoby i zespoły, które w swoich kategoriach zdobyły największą liczbę głosów. Teraz walka o statuetki i nagrody odbywa się już tylko w tym gronie.

O statuetki i nagrody walczy już tylko 15. finalistów w kategorii Cumulus Sportowy oraz po trzech finalistów w kategoriach Cumulus Extreme, Cumulus Air Show Pilotaż Indywidualny, Cumulus Air Show Pilotaż Grupowy oraz Cumulus Air Show Fotografia Lotnicza.

Trwa głosowanie finałowe. Od 18 stycznia głosujemy na finalistów tak jak do tej pory, czyli za pomocą formularza na stronie internetowej, ale od teraz już także za pomocą SMSów. Głosowanie finałowe trwa do 30 stycznia 2020 r.

Wyniki głosowania w ramach ostatniego etapu będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej www.cumulusy.pl do dnia 28 stycznia 2020 roku do godz. 23.59. Wyniki nie będą tym samym publikowane przez dwa ostatnie dni głosowania. Wszystkich fnalistów Międzynarodowego Plebiscytu Lotniczego Cumulusy 2019 znajdziecie na stronie www.cumulusy.pl

Rozstrzygnięcie Plebiscytu i Gala Finałowa w Gdyni coraz bliżej! Do dzieła. Głosujcie na swoich faworutów. 31 stycznia Kapituła plebiscytu opracuje wyniki ostatniego etapu głosowania.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się dnia 1 lutego 2020 roku w hotelu Courtyard Marriott w Gdyni, a następnie na stronie internetowej.

Źródło: cumulusy.pl
comments powered by Disqus