Konkurs dla głosujących w plebiscycie Cumulusy 2018

Konkurs dla głosujących w plebiscycie Cumulusy 2018 (fot. Cumulusy/FB)

Przypominamy, że od 18 stycznia trwa finałowe głosowanie, podczas którego wszyscy sympatycy sportów lotniczych mogą oddać głos na swoich ulubieńców w 4. Plebiscycie na najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2018 wysyłając SMS ze specjalnymi kodami lub głosując za pomocą specjalnej aplikacji bezpośrednio na stronie www.cumulusy.pl. (Więcej: Cumulusy 2018 na ostatniej prostej). Głosować można jeszcze do 31.01.2019 r.

Przypominamy też o konkursie dla głosujących w 4. Plebiscycie Cumulusy 2018, który, podobnie jak w poprzednich edycjach, przygotowali organizatorzy. To ostatni moment aby wziąć udział w Konkursie.

Do wygrania jest: zegarek Citizen AT8020-54L z serii Blue Angels Citizen Polska, spotkanie i wspólny trening ze zwycięzcą Cumulusy 2018, podwójne zaproszenie na Galę Finałową Cumulusy 2018, 5 zaproszeń VIP Gdynia Aerobaltic 2019, eksluzywne rękawiczki skórzane z funkcją touchscreen marki Napo Gloves, praktyczna torba weekendowa na podróże biznesowe i weekendowe marki James Hawk oraz roczna prenumerata polskiego czasopisma lotniczego – Przegląd Lotniczy Aviation Revue.

Co trzeba zrobić, by zdobyć jedną z nagród?

Przede wszystkim trzeba oddać swój głos w Plebiscycie. Jeśli zrobisz to za pomocą SMSa, wówczas w SMSie zwrotnym otrzymasz specjalny kod, który należy wysłać do nas w wiadomości prywatnej. Jeśli zdecydujesz się oddać głos za pomocą strony www.cumulusy.pl i płatności online, wówczas mailem otrzymasz potwierdzenie oddania głosu z serwisu TPay, a wraz z nim kod oznaczony jako tytuł płatności w systemie. W tym wypadku, należy wysłać właśnie ten kod w wiadomości prywatnej na fanpage Cumulusy – tłumaczą organizatorzy.

Ale to nie wszystko. Kolejny warunek udziału w konkursie, to udostępnienie postu konkursowego na swojej tablicy na Facebooku, a także skomentowanie postu krótkim uzasadnieniem, dlaczego to właśnie Wasz faworyt powinien zwyciężyć w Plebiscycie.

Od wygrania atrakcyjnych nagród dzielą Cię zaledwie cztery kroki:
1. Zagłosuj
2. Wyślij kod (otrzymany w SMS lub w mailu w przypadku płatności on-line) w wiadomości prywatnej
3. Udostępnij post konkursowy
4. Napisz uzasadnienie w komentarzu

Konkurs trwa do północy 30.01.2019 r. Po tym dniu Kapituła Cumulusów wskaże dziesięć najciekawszych komentarzy i przyzna nagrody zwycięzcom. Wyniki zostaną opublikowane 31.01.2019 r. na fanpage Cumulusy.

Uwaga! Każdy może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz. Kolejne komentarze tej samej osoby zostaną usunięte i nie będą brane pod uwagę przez Kapitułę.

Więcej informacji na stronie www.facebook.com/cumulusy/

Źródło: cumulusy.pl
comments powered by Disqus