Przejdź do treści
Źródło artykułu

Katorga 2014 – zabawy dla paralotniarzy

Stowarzyszenie Paralotniarzy "Cumulus 24" zaprasza na spotkanie integracyjne oraz zawody Katorga 2014. Odbędą się one na Górze Chełm koło Grybowa w powiecie Nowosądeckim.

W odróżnieniu od najczęściej spotykanych zawodów, opartych o konkurencję przelotowe, tym razem będzie to rywalizacja w następujących kategoriach:

- najdłużej trwający lot (3 pilotów),
- najdłuższy czas lotów w tym dniu (3 pilotów),
- największa liczbę lotów w danym dniu,
- najbardziej precyzyjne lądowanie.

Termin podstawowy został ustalony na 20 września w godz. od 10:00 do 18:30. Jeżeli prognozy pogody nie będą dawały szans na polatanie, to termin impreza może zostać przesunięta na 21, 27 lub 28.

Wpisowe w wysokości 10zł od zawodnika obejmuje nagrody oraz drobne upominki dla zwycięzców kategorii, a dla każdego jedzenie i napoje na wieczorną imprezę integracyjną.

W zabawach z elementami rywalizacji sportowej, które odbędą się w czasie „Katorgi 2014” mogą brać udział osoby posiadające uprawnienia do wykonywania lotów paralotnią zgodnie z polskim prawem potwierdzone aktualnym dokumentem oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Pilot, który chce wziąć udział w spotkaniu „Katorga 2014” powinien wysłać zgłoszenie na adres kufeliusz@wp.pl oraz wpłacić 10 złotych na rachunek bankowy Stowarzyszenia Paralotniarzy Cumulus24 z dopiskiem „Katorga 2014 – wpisowe”. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Zapraszamy wszystkich serdecznie, zwłaszcza naszych klubowiczów, dla których będzie to niepowtarzalna okazja do wykazania się w rywalizacji sportowej.

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Paralotniarzy "Cumulus 24": www.cumulus24.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony