Przejdź do treści
Cirrus SR22 G3 GTS Turbo X-Package
Źródło artykułu

Cirrus SR22 nominowany do nagrody "Męska Rzecz 2008"

Samolot Cirrus SR22 G3 GTS Turbo X-Package został nominowany do tytułu „Męska Rzecz Roku 2008” w kategorii Hobby i Sport. Kategoria obejmuje usługi i towary, które służą do uprawiania sportu oraz realizacji męskich pasji.

Do tegorocznego plebiscytu organizowanego przez kanał TVN Turbo, na najbardziej męski produkt 2008r. wpłynęło 144 zgłoszeń we wszystkich kategoriach. Z całej listy zgłoszonych produktów, jury w składzie: Paweł Jordan (szef kanału TVN Turbo), Zbigniew Urbański (gospodarz programu "Gadżet" w TVN Turbo), Wojtek Jagielski (dziennikarz i współprowadzący "Dzień Dobry TVN"), Rafał Królikowski (aktor teatralny i filmowy) oraz Irek Bieleninik (konferansjer i showman), wybrało po trzy produkty w każdej z czterech kategorii.

Wybrany do dalszego współzawodnictwa samolot Cirrus SR22 G3 GTS Turbo X-Package, w finale będzie konkurował z:

  • Imprezą Red Bull X-Fighters Super Session Warsaw 2008,

  • Motocyklem Yamaha Vmax

Dalsze losy Cirrusa pozostają teraz w rękach widzów TVN Turbo, gdyż wybór zwycięskich produktów odbywa się w głosowaniu drogą SMSową.

Laureaci plebiscytu zostaną odznaczeni statuetkami "Męska Rzecz 2008". Dodatkowo jury plebiscytu przyzna Grand Prix dla najbardziej "męskiego z męskich" produktów zgłoszonych we wszystkich kategoriach. Ogłoszenie wyników plebiscytu i wręczenie statuetek odbędzie się podczas uroczystej gali w dniu 15 stycznia 2009 roku.

Nominowany samolot Cirrus SR22 G3 GTS Turbo X-Package należy do rodziny najlepiej sprzedających się samolotów jednosilnikowych z silnikiem tłokowym na świecie od roku 2003 (według Raportu Gama za lata 2003-2007). Jest to samolot 4 miejscowy, o zasięgu do 1000 mil morskich (1852 km – czyli cała Europa), prędkości przelotowej ponad 300 km/h i możliwości lądowania na lotniskach trawiastych. Dzięki turbonormalizacji Cirrus SR 22 Turbo może się wznieść do poziomu 250, czyli ponad 6 500 m – wysokości zarezerwowanej dla samolotów komunikacyjnych. Jest to też jedyny certyfikowany seryjnie produkowany samolot z dodatkowym systemem bezpieczeństwa w postaci spadochronu ratunkowego dla całego samolotu (Cirrus Airframe Parachute System).

Powyższe parametry pozwalają na wykonywanie większości misji, od podróży nad polskie morze po wyprawę na narty do Szwajcarii czy Włoch lub wypad na wyspy Morza Śródziemnego. Według własnego rozkładu i z maksimum elastyczności.

Samoloty Cirrus SR 22 GTS Turbo X-Package są dostępne do kupienia w Polsce u wyłącznego przedstawiciela Cirrus Design Corporation – Cirrus Polska, oraz w jedynym w Polsce Programie Współwłasności samolotów SKY SHARE CLUB - stworzonym z myślą o tych wszystkich osobach (pilotach i niepilotach) oraz firmach – dla których priorytetem jest elastyczność, szybkość i oszczędność czasu podróżowania po kraju (szczególnie do miejsc, w których nie ma lotnisk komercyjnych) oraz za granicą ( cała Europa Zachodnia oraz Wschodnia).

PROGRAM SKY SHARE CLUB
Pierwszy i jedyny w Polsce i Europie Zachodniej Program Profesjonalnie Zarządzanej Współwłasności Samolotów. W jego ramach, osoba fizyczna lub podmiot gospodarczy (brak wymogu posiadania licencji pilota) nabywają ilość udziałów w samolocie ( minimum 1/8 samolotu) proporcjonalną do potrzeb transportowych . 1 udział gwarantuje 75 godzin lotu rocznie ( czyli 75 podróży przykładowo na trasie Warszawa- Katowice lub Warszawa Gdańsk etc).

Cena zakupu 1 udziału w samolocie Cirrus SR 22 Turbo to wydatek okolo 250 000 PLN – inwestycja 1 raz na cztery lata, ktorej znakomita część wraca do współwłaściciela do upływie czteroletniego okresu trwania kontraktu. Po 10 miesiącach istnienia Programu Sky Share Club, flota liczy już 4 samoloty a następne są w drodze.

Więcej informacji: zadzwoń na numer: + 48 665 066 478 lub odwiedź stronę www.skyshare.pl

CIRRUS DESIGN CORPORATION

CIRRUS jest uznanym globalnym liderem w produkcji samolotów prywatnych lotnictwa ogólnego, które dostarczają wyjątkową jakość, osiągi oraz bezpieczeństwo. Najbardziej popularne samoloty, Cirrus SR 22 oraz SR 20, wykonane z kompozytu, w swoim standardowym wyposażeniu posiadają innowacyjne i zaawansowane technologie projektowe, włączając w to, opatentowany przez Cirrus Design CAPS (Cirrus Airframe Parachute System) - spadochron dla całego samolotu. Najnowszym produktem Cirrus Design , jeszcze w fazie oblotów przedcertyfikacyjnych jest Cirrus Vision SJ 50 – najbardziej oczekiwany na świecie samolot typu Personal Jet. Cirrus sprzedaje swe produkty bezpośrednio w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej poprzez swój dział sprzedaży, zaś przedstawicielstwa handlowe posiada w krajach Ameryki Południowej, krajach Europy, Chinach, Austarlii, Daleko-Wschodniej Azji, Afryce Południowej, Meksyku oraz Karaibach. W Polsce Cirrus spedaje swe samoloty poprzez Cirrus Polska – wyłącznego Przedstawiciela Cirrus Design . Aby zamówić samolot, skontaktuj sie z Cirrus Polska pod numerem telefonu: + 48 665 066 478.

Więcej informacji o Cirrus Design i jego produktach uzyskasz na: www.cirrusdesign.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony