Konkurs fotograficzny „Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2019”

Konkurs fotograficzny „Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2019” (fot. balonowajura.pl)

Fani lotnictwa i baloniarstwa spotkają się podczas Pucharu Polski w Lotach Balonami na Ogrzane Powietrze w Olsztynie i Janowie, który odbędzie się w dniach 18-21 lipca 2019 roku, w ramach III Jurajskich Zawodów Balonowych.

W tych dniach na niebie pojawi się wiele kolorowych balonów. Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Gminy Janów i Olsztyn zapraszają do udziału w otwartym Konkursie fotograficznym „Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2019”.

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów fotografii. Do udziału w Konkursie mogą zgłaszać się jedynie osoby pełnoletnie. Prace konkursowe należy wykonać podczas Międzynarodowego Pucharu Polski w Lotach Balonami na Ogrzane Powietrze w ramach III Jurajskich Zawodów Balonowych, odbywających się w Gminach Janów i Olsztyn, w terminie 18-21 lipca 2019 roku. Szczegółowy program imprez dostępny na stronie: www.balonowajura.pl.

Uczestnik może zgłosić do Konkursu maksymalnie 3 zdjęcia. Pliki zdjęciowe muszą być podpisane nazwiskiem autora oraz tytułem fotografii. Termin nadsyłania prac: do 28 lipca 2019 r. do godz. 12:00.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 2 sierpnia 2019 r. na stronach: www.balonowajura.pl, www.rok.czestochowa.pl, www.janow.pl, www.olsztyn-jurajski.pl, www.sokisjanow.naszgok.pl. Zwycięzcy Konkursu otrzymają statuetki, dyplomy oraz następujące nagrody: I miejsce 600 zł, II miejsce 400 zł, III miejsce 200 zł. Przyznana też zostanie nagroda specjalna Dyrektora ROK Częstochowa oraz Nagroda Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej.

Pierwsza z kilku zaplanowanych ekspozycji prac konkursowych odbędzie się podczas imprezy XXIII Święto Pstrąga w Złotym Potoku dnia 4 sierpnia 2019 roku, gdzie zostaną wręczone nagrody. Kolejne ekspozycje zaplanowano na IV kwartał 2019 r. w siedzibach Organizatorów i Partnerów.

Więcej informacji w Regulaminie Konkursu oraz na stronie www.balonowajura.pl


Przeczytaj również:
Puchar Polski w Lotach Balonami na Ogrzane Powietrze

Źródło: balonowajura.pl
comments powered by Disqus