Gwiazda muzyki pop za sterami samolotu

Britney Spears za sterami samolotu, fot. youtube

Nowo wyemancypowana gwiazda popu zaczyna przygodę z lotnictwem, a ponad milion jej fanów uważa, że to bardzo dobry ruch. Ale dlaczego powinno nas obchodzić, co robi Britney Spears? Słuszne pytanie. 39-letnia gwiazda muzyki pop, której nazwisko jest warte ok. 60 mln dolarów, została niedawno zwolniona spod kurateli z 13-letniego wyroku,  na mocy którego jej ojciec mógł określić wszystkie czynności w jej codziennym życiu, do tego stopnia, że musiała nawet prosić o pozwolenie na drobne zakupy.

Wszystko z powodu dobrze znanych trudności gwiazdy z samodzielnym życiem, co rozpoczęło się, kiedy pojawiła się na scenie ponad 20 lat temu. Chodzi o to, że piosenkarka jest teraz wolna. Aby to podkreślić, opublikowała na Instagramie krótki filmik, na którym można ją zobaczyć za sterami dwusilnikowego samolotu turbośmigłowego (jako pasażerki). Instruktor wyjaśnia jej różne kwestie, ale najbardziej interesuje ją, jak latać tą konstrukcją.

Post polubił ponad milion osób. Druga teza jest taka: piosenkarka wyraźnie bezpośrednio kojarzy latanie z nowo odkrytą wolnością. Miesiące temu, gdy przechodziła proces walki o swoją niezależność, opublikowała zdjęcie Amelii Earhart. I chociaż niektórym z nas trudno jest rozróżnić dokładne znaczenie emotikonów, których używała do komunikowania swoich uczuć, jesteśmy prawie pewni, że sedno było takie, że bycie pilotem jest super fajne, ponieważ jest to wolność w działaniu. Co prowadzi nas do naszego trzeciego punktu: Czy kiedykolwiek myśleliście, że będziecie mieli tak wiele wspólnego z Britney Spears!

 

Źródło: AVweb
comments powered by Disqus