Kite Aerial Photography – zdjęcia z „pokładu“ latawca

Latawce nad Bemowem, fot. Romek Skrzek

Wspaniała pogoda sprawiła, że wszystko było jakby przyjemniejsze. Tegoroczne mistrzostwa zgromadziły na starcie ponad 100 zawodników. Widok tak dużej ilości latawców nad bemowskim lotniskiem, działał na ludzi jak magnes. Na polu startowym było bardzo dużo widzów z zainteresowaniem oglądających zawody lub też puszczających latawce – rekreacyjnie.

Przez cały czas funkcjonowała „fabryka latawczyka Artbem“ – zaaranżowana w wielkim namiocie. Namiot był non-stop pełen najmłodszych budowniczych. Efektem ciężkiej pracy animatorów (Ewy, Igora, Janka i Krzyśka) były setki małych i kolorowych latawczyków, pięknie latających razem z dużymi latawcami. Sędziowie doceniając zaangażowanie dzieciaków oraz widząc tak dużo małych latawców w powietrzu, postanowili dokonać przeglądu i wyłonili 15 najlepszych maluchów. Wręczono im skromne upominki i firmowe latawce Artbem.

Zdjęcia z imprezy "Latawce na Bemowie" wykonane zostały sprzętem foto podwieszonym do 5-metrowej "delty".

Mamy nadzieję, że prezentowane zdjęcia zainteresują Internautów fotografią latawcową (KAP) i nasze warsztaty „Latawcem po Warszawie“, poświęcone tej tematyce, wkrótce wystartują.

Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj.


Źródło: artbem.pl
comments powered by Disqus