Spotkanie z ludźmi lotnictwa

Spotkanie z ludźmi lotnictwa (fot. AKL PWr)

Prężnie działający od 1998 roku Akademicki Klub Lotniczy Politechniki Wrocławskiej zrzesza studentów wszystkich kierunków zainspirowanych tematyką lotniczą. Członkowie koła poszerzają swoją wiedzę organizując wyjazdy, szkolenia, czy przez budowanie modeli.

Organizują również ciekawe spotkania. Tym razem zapraszają na nową edycję "Spotkania z ludźmi lotnictwa". Cykl rozpocznie się od spotkania z Eweliną Kot – stewardessą linii Enter Air, która kiedyś była członkinią AKL.

Spotkanie odbedzie się już 17 marca (piątek) o 15:30 w sali 2.17 w C-13 na Politechnice Wrocławskiej, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25.

Ewelina Kot przedstawi uczestnikom zalety swojej pracy a zainteresowane osoby dowiedzą się jak rozpocząć współpracę z linią Enter Air.

Enter Air jest największą czarterową linią lotniczą działającą w Polsce i jednocześnie największym prywatnym przewoźnikiem lotniczym w naszym kraju. Grupa realizuje połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży, latając w ponad 30 krajach – od Islandii i Portugalii po Kenię . We flocie Enter Air są samoloty typu Boeing 737-400 oraz 737-800. Przewoźnik posiada pięć stałych baz operacyjnych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Paryżu oraz kilka baz sezonowych, m.in. w Londynie i Tel Awiwie.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Akademicki Klub Lotniczy PWr
comments powered by Disqus