Airbus uruchamia witrynę „I Fly A380"

A380 dla Korean Air/ for. Airbus

A380 to samolot najbardziej ceniony przez pasażerów: 60 proc. podjęłoby dodatkowy wysiłek, żeby nim lecieć. Uruchomiona właśnie witryna www.iflyA380.com to unikatowa propozycja dla podróżnych, którzy chcą polecieć tym wyjątkowym, dwupokładowym samolotem.

Dzisiejsze systemy rezerwacji nie pozwalają pasażerom łatwo wybrać preferowanego samolotu, więc Airbus postanowił wypełnić tę lukę, aby ułatwić podróżnym dostęp do ikonicznego A380. Po raz pierwszy usługa rezerwacji oferuje typ samolotu jako kryterium wyboru lotu.

Asystent rezerwacji spodoba się podróżnym, ponieważ jest to jedyne miejsce, w którym każdy z 13 operatorów A380 może zaprezentować oferowane usługi pokładowe oraz obsługiwane połączenia. Inspirujące informacje o każdym mieście pomogą też wybrać cel następnej wakacyjnej podróży. To proste: użytkownicy wybierają początkowe i docelowe miasto/port lotniczy, daty i klasę podróży oraz liczbę osób, po czym naciskają przycisk wyszukiwania. Następnie klikają żądany lot i są przenoszeni do witryny wybranej linii lotniczej, bezpiecznie i bez dodatkowych opłat. W tworzeniu asystenta rezerwacji pomagali operatorzy A380.

A380 to największy i najbardziej przestronny samolot pasażerski na świecie, który oferuje podróżnym najspokojniejsze i najcichsze loty. A380, który w standardowej, komfortowej konfiguracji przewozi 544 pasażerów na trasach liczących nawet 8200 mil morskich (15 200 kilometrów), zapewnia wyjątkowe możliwości generowania przychodów, stymulowania ruchu i przyciągania pasażerów. A380 to jedyny samolot, który ma dwa pełne pokłady, dzięki czemu może zaoferować większe fotele, szersze korytarze i więcej powierzchni użytkowej. Ponad 130 milionów pasażerów odbyło już lot na pokładzie A380. Obecnie samoloty A380 mogą latać do 230 portów lotniczych na całym świecie, a co trzy minuty jeden z nich ląduje lub startuje.

Źródło: Airbus
comments powered by Disqus