Ogólnopolskie Zawody PP F3K na lotnisku Lubin

Model F3K (fot. eplu.eu)

Sekcja Modelarska Aeroklubu Zagłębia Miedziowego zaprasza modelarzy do udziału w Ogólnopolskich Zawodach zdalnie sterowanych modeli szybowców wyrzucanych z ręki klasy F3K, zaliczanych do Pucharu Polski. Zawody będą rozgrywane przez dwa dni, tj. sobotę i niedzielę 27 i 28 kwietnia 2019 roku.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z aktualnym Kodeksem sportowym FAI: FAI Sporting code /Section 4 - Aeromodelling Volume F3 - Radio Control Soaring Model Aircraft. Wymagane posiadanie przez zawodnika: aktualnej licencji sportowej FAI – AP na rok 2019, NNW i OC.

Organizatorzy planują rozegranie maksymalnie dwunastu rund. Podczas zawodów prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna juniorów i seniorów.

Aktualnie trwają jeszcze zapisy zawodników. Zgłoszenia zawodników należy dokonać najpóźniej do 25.04.2019 r. do godziny 18:00 wyłącznie e-mailem na adres: mariusz.urban@eplu.eu Zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnie mailem. Nie będziemożliwości zgłoszenia udziału w zawodach (np. w dniu zawodów).

Wpisowe wynosi: dla Seniorów 50zł, dla Juniorów 30zł (opłata pobierana podczas rejestracji zawodników).

Organizatorzy zwracają uwagę na zmianę organizacji ruchu. Brak dojazdu do lotniska od strony ul. Spacerowej. Dojazd do lotniska tylko od strony salonu Volkswagena. Poniżej mapka dojazdudo lotniska:

Więcej informacji w Biuletynie oraz na stronie www.eplu.eu

Źródło: Aeroklub Zagłębia Miedziowego
comments powered by Disqus