Aeroklub Warszawski gra w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Vouchery na lot zapoznawczy szybowcem przekazane przez Aeroklub Warszawski (fot. Aeroklub Warszawski)

Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego Wielkiego Finału zbierane będą środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Aeroklub Warszawski również zagra w tegorocznym finale – aktywnie uczestnicząc w Moto Orkiestrze 2020 – imprezie i aukcji organizowanej przez Urząd Dzielnicy Bemowo oraz Automobilklub Polski.

Start Moto Orkiestry na terenie Autodromu Bemowo zaplanowany jest na godzinę 12:00. W ciągu całego dnia odbywać się będą licytacje przedmiotów, usług, voucherów i różnego rodzaju innych atrakcji przekazanych na aukcję przez partnerów i sponsorów Moto Orkiestry. Aeroklub przekaże na ten cel m.in. vouchery: na lot zapoznawczy szybowcem – z samym Wiceburmistrzem Bemowa i jednocześnie instruktorem Aeroklubu Warszawskiego Maciejem Laskiem oraz na lot zapoznawczy samolotem. Te dwie atrakcje będą licytowane ze sceny podczas samej imprezy. Dodatkowo na aukcji internetowej na Allegro będzie można wylicytować skok spadochronowy z rekordzistą Guinnessa – Arkadiuszem MAYĄ Majewskim i lot zapoznawczy samolotem. Z kolei podczas finału WOŚP w Nasielsku będzie do wylicytowania skok spadochronowy w tandemie.

Na Autodromie Bemowo będziemy mieć także swoje stoisko, gdzie każdy uczestnik imprezy będzie mógł z bliska obejrzeć szybowiec, samolot, kosz balonowy, porozmawiać z przedstawicielami sekcji specjalnościowych Aeroklubu i dowiedzieć się więcej na temat sportów lotniczych – zapraszają przedstawiciele Aeroklubu Warszawskiego.

Zapraszamy fanów lotnictwa i sympatyków Aeroklubu Warszawskiego do wspólnego zagrania z nami w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas Moto Orkiestry na warszawskim Bemowie. To ważny i wspaniały dzień, spędźcie go razem z nami! – zachęcają.

Źródło: Aeroklub Warszawski
comments powered by Disqus