XII Rotariańska Majówka Lotnicza

XI Rotariańska Majówka Lotnicza w Olsztynie (fot. Bartosz Cudnoch)

Tradycyjnie w miesiącu maju Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn wspólnie z Aeroklubem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie organizują już XII Rotariańską Majówkę Lotniczą, która odbędzie się 22.05.2016 r. w godzinach 10:00-18:00.

Impreza o charakterze rodzinnego pikniku organizowana jest z myślą o mieszkańcach Olsztyna i regionu. Program majówki przepełniony jest licznymi atrakcjami, które co roku przyciągają na lotnisko w Dajtkach tysiące osób. Bieżąca działalność lotnicza aeroklubu, prezentacje służb, program artystyczny na dużej scenie, animacje dla najmłodszych to tylko część oferty przygotowanej przez organizatorów.

Rotariańska Majówka Lotnicza to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz największych rodzinnych imprez rekreacyjnych w Olsztynie.

Majówka to przede wszystkim akcja charytatywna mająca służyć pozyskaniu środków na statutową działalność klubu Rotary Olsztyn. W tym roku całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na pomoc potrzebującym dzieciom z tego regionu.

Brać lotniczą, organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w Majówce. Nie przewiduje się wyłączenia z działalności lotniczej pasów startowych lotniska EPOD. Zainteresowanych przylotem, organizatorzy proszą o zapoznanie się z NOTAM dla EPOD na dzień 22.05.2016 r.

Raz jeszcze Aeroklub Warmińsko-Mazurski serdecznie zaprasza w imieniu własnym oraz Stowarzyszenia Rotary Club Olsztyn.

Źródło: Aeroklub Warmińsko Mazurski
comments powered by Disqus