Odlotowy Dzień Kobiet

Odlotowy Dzień Kobiet
W zasadzie informacja ta dotyczy bardziej Panów niż Pań, bo to oni powinni dbać o swoje Panie codziennie, a w szczególności juz w dniu Ich Święta - Święta Kobiet 8 marca każdego roku.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, dla Pań i dla Par organizujemy w niedzielę, 8 marca 2009 widokowe loty zapoznawcze nad Olsztynem na pokładzie samolotu AN-2 - przesympatycznym i przebezpiecznym samolotem, znanym potocznie jako "KUBUŚ", ze wzgledu na swoje umalowanie.

Można też wysałć każdą Panią na podniebną podróż sportowym szkolno-treningowym - groźnie warczącym samolotem "Zlin", w załodze dwuosobowej Pani+Pilot. Zapewniamy bezpieczeństwo w każdym zakresie. Żadnej Pani nie stanie się nic niebezpiecznego pod opieką Pana Pilota :-)

Już dziś napisz e-mail na adres kobiety@aeroklub.olsztyn.pl lub zadzwoń do nas (w godzinach 09:00 - 16:00) pod numer telefonu 089 527 52 40, tel. kom. +48 602 516 567 i zarezerwuj dla damy swojego serca lub dla Was obojga wspaniały prezent z okazji Dnia Kobiet!

Wcześniejsza rezerwacja jest konieczna ze wzgledu na potrzeby operacyjne - stworzenie listy uczestników oraz przygotowanie pamiątek i ułożenie harmonogramu lotów.

Przy okazji przekonacie się, jak pieknie wygląda świat, a szczególnie Olsztyn i okolice widziany oczyma ptaków i amorów!

Każdy lot zostanie uwieczniony na fotografii z Samolotem, Pilotem, czy współpasażerami albo fundatorem.

Dla Wszystkich Pań symboliczna niespodzianka!

Ceny Promocyjne:

- bilet dla Pani - 99 zł

- bilet dla Pary - 159 zł (pod warunkiem podania hasła „ODLOTOWY DZIEŃ KOBIET”)

- bilet na samolot "ZLIN" dla Pani - 199 zł

ZAPRASZMY!!!
PS. Zastrzegamy, że ze względu na warunki pogodowe mogą wystąpić utrudnienia w realizacji niniejszego wydarzenia, dołozymy jednak wszelkich starań, by do tego nie doszło - mamy "dobre układy" w niebie, bo bywamy tam przez ponad 1300 godzin rocznie :-)

Więcej informacji na stronie aeroklubu.

Michał Szanter
Dyrektor Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego
Źródło: Aeroklub Warmińsko Mazurski
comments powered by Disqus

Komentarze

Skoro tak wielbimy tzw.Panie, to może by tak obniżyć stawki dla pilotek? Hę?

A co niby nie dbamy?? - Kochanie potrzebuję butów i cyk kaska proszę, kochanie potrzebuję nowej torebki bo ta mi nie pasuje i cyk kaska proszę, kochanie potrzebuję samochodu bo znudził mi się kolor i cyk kaska proszę itd, itd. A co do przelotu ZLIN-em rozumiem, że pilot przeleci każdą chętną i nie będzie narzekał, że coś nie tak? Bo jeśli tak to ja oddam żonę choć by zaraz.