I Pińczowski Zlot PPG

PPG Pińczów

W dniach 25-26 czerwca, na lądowisku Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie, odbędzie się I Pińczowski Zlot PPG. W programie m.in. wykłady na temat latania na napędach, prowadzone przez utytuowanego zawodnika i człokna kadry narodowej Grzegorza Krzyżanowskiego oraz Zbyszka Gotkiewicza, przelot po Ponidziu, towarzyskie zmagania w „koniczynce” z nagrodami. Dodatkowo, zostanie zorganizowany grill integracyjny.

Program ramowy Zlotu:

sobota (25 czerwca)
08.00 – przyjadz uczestników, czas na sprawdzenie sprzętu oraz loty na napędach;
11.00 – wykłady Grzegorza Krzyżanowskiego;
16.00 – przelot uczestników po Ponidziu;
19.00 – wykład Zbyszka Gotkiewicza na temat: „ Jak uzyskać maksymalny zasięg wykorzystując możliwości skrzydeł z profilem samostatecznym”;
20.00 – wspólne grillowanie;

niedziela (26 czerwca)
07.00 – odprawa;
07.30 – towarzyskie zmagania w „koniczynce”;
12.00 – obiad dla uczestników;
13.00 – wykłady;
17.00 – zakończenie imprezy, rozdanie upominków za zmagania, dyplomów dla uczestników Zlotu;

W sobotę odbędzie sie także zlot gwiaździsty PPG, w którym będzie mógł wziąć udział każdy pilot, który przyleci na lotnisko w Pińczowie. Można wystartować od siebie z domu, a także mając transport naziemny wykonać przelot z międzylądowaniem. Liczyć się będzie deklarowane przez pilota miejsce startu. W przypadku chęci zrobienia takiego przelotu osoba zainteresowana powinna wysłać maila do organizatorów z deklarowanym miejscem startu. Pilot, który przyleci z najbardziej oddalonego miejsca zostanie nagrodzony pucharem.

Dodatkowe informacje:
Aeroklub posiada 11 miejsc noclegowych w „Pokojach Dla Pilota” oraz pole namiotowe.
* W przypadku wykonania nieplanowanego lądowania na trasie przelotu transport powrotny organizuje ARwP.

Osoby, które chcą mieć gwarantowane miejsce w "pokoju dla pilota" proszone są o dokonanie wcześniejszej rezerwacji poprzez wpłatę zadatku na konto aeroklubu u w kwocie 30 zł min.7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Pozostałym osobom zapewniamy nocleg w miarę wolnych miejsc. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania rezerwacji na 7 dni przed rezerwowanym terminem.

Źródło: Aeroklub w Pińczowie
comments powered by Disqus