Odśnieżanie drogi startowej, Poznań - Kobylnica

Poznań Kobylnica - odśnieżanie

Na lotnisku Poznań-Kobylnica trwają przygotowania do lotów zimowych. Planowany termin oddania do użytku pasa startowego i drogi kołowania - 30 grudnia 2010 r.

Jednocześnie przypomina się właścicielom prywatnych statków powietrznych, że zgodnie z zaleceniami zawartymi w umowach lotniskowych, zobowiązani są do zgłaszania się do szefa wyszkolenia lub kierującego lotami celem ustalenia planów lotu oraz uzyskania warunków wykonywania lotów w danym dniu.
 

Źródło: Aeroklub Poznański
comments powered by Disqus

Komentarze

Nie marudzić tylko cieszyć się że jeszcze jest lotnisko bo lada moment bank odezwie się o spłatę pożyczonych aeroklubowi pieniędzy a właściwie dyrektorowi na jego EXTRA zabawkę, i będzie pozamiatane.
Wybudują tam piękne osiedle domków jednorodzinnych...
Możecie być tego pewni i już możecie składać podziękowania prezesowi, dyrektorowi im zastępcom i oczywiście zarządowi który się na to godzi. :-)

Przed wylotem koniecznie trzeba pocałować w rękę dyrektora, szafa wyszkolenia i sprzątaczkę za to że udzielili szanownie zgodny na lot wg planu lotu. Wtórny komunizm...

Startowej? Chyba dojazdowej (zdjęcie), żeby do pubu się dało dojechać, bo tylko to pozostało...

"Jednocześnie przypomina się właścicielom prywatnych statków powietrznych, że zgodnie z zaleceniami zawartymi w umowach lotniskowych, zobowiązani są do zgłaszania się do szefa wyszkolenia lub kierującego lotami celem ustalenia planów lotu oraz uzyskania warunków wykonywania lotów w danym dniu."

O rany, jaka komuna....
Plan lotu mam ustalać z szefem wyszkolenia? Jaki "plan lotu" Dobre...
Uzyskać "warunki" wykonywania lotów? Warunki są opisane w AIP Polska, NOTAM-ach i w Instrukcji Operacyjnej Loniska... Jakie "warunki"?
Ale chore....