Zagłosuj na pilota w plebiscycie na "Sportowiec Torunia 2014"

RPA Bolesław Radomski, Dariusz Lechowski, Źródło: zawodysamolotowe.pl

Bolesław Radomski, który w zeszłym roku wywalczył tytuł wicemistrza świata w lataniu rajdowym, dyscyplinie wymagającej ponadludzkich zdolności percepcji, kojarzenia, a do tego perfekcyjnego pilotażu, rywalizuje w plebiscycie gazety Nowości Dziennik Toruński na "Sportowiec Torunia 2014".

Wydawnictwo sprawdza, kto osiągnął ostatnio najwięcej. Bolesław Radomski tytuł zdobył podczas mistrzostw świata rozgrywanych w Toruniu. Lotnik zdobył również złoto podczas 21. Mistrzostw Świata rozgrywanych w 2013 r. w niemieckim Bautzen. Można głosować. Ba, trzeba głosować.

Tak jak przed rokiem, o zaszczytne laury bić się będzie nominowana piętnastka. Głosowanie trwa od 12 grudnia do 25 stycznia. Wystarczy wpisać w treści SMS-a NOW.S.13 i wysłać pod numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT). Postęp głosowania można śledzić na stronie plebiscytu.  

„Tych, którzy go nie znają, zapewniamy - bardzo równy gość. A lata się z nim cudnie, jakby małym fiatem zwiedzać wioski Podhala.” - tak mówią o Bolesławie Radomskim w Aeroklubie Pomorskim.

Więcej szczegółów na stronie: www.nowosci.com.pl.

Źródło: Aeroklub Pomorski
comments powered by Disqus